O nas

Anielski Orszak o firmie

Anielski Orszak

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która jest ściśle wyspecjalizowana w międzynarodowym transporcie zmarłych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży, dzięki temu każdego roku rozwijamy się i podnosimy poziom obsługi klienta, nie tylko w naszej firmie, ale również w firmach konkurencyjnych, które swoje działania często opierają na podstawie naszych doświadczeń. Każdego roku pomagamy stale większej ilości rodzin, ale również firmom pogrzebowym z całej Polski.

Realizując zlecenie transportu osoby zmarłej, czujemy się w obowiązku maksymalnie odciążyć Państwa od spraw urzędowych, które wynikają ze sprowadzenia zwłok zmarłej osoby do Polski. Grono naszych współpracowników cechuje empatia, zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie.

Transport zwłok

Decydując się na współpracę z naszym zespołem, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu całodobową pomoc z opiekunem odpowiadającym za Państwa zlecenie. Opiekunowie wykwalifikowani są pod kątem organizowania dokumentów od wszystkich instytucji, które są niezbędne do pozyskania pozwoleń na transport oraz pochówek.

Dodatkowo na Państwa życzenie opiekun będzie informował na bieżąco na temat przebiegu realizacji transportu zmarłej osoby tj. gdy ciało zostanie już odebrane ze wskazanego miejsca, gdy dokumenty będą skompletowane oraz o planowanej godzinie dojazdu do miejsca docelowego.

Przewóz prochów Anielski Orszak
+ 0
lat na rynku
+ 0
wykonanych usług
+ 0 mln
przejechanych kilometrów
+ 0
obsługiwanych krajów

Poznaj nasz zespół

Kamil Kuźma Anielski Orszak

Kamil
Kuźma

Założyciel firmy Anielski Orszak i główny udziałowiec spółki Anielski Orszak. W naszej firmie odpowiada za marketing i opracowywanie strategii rozwoju firmy, czy też utrzymywanie kontaktów z domami pogrzebowymi na terenie Polski i świata.

Wojciech Świętochowski Anielski Orszak

Wojciech Świętochowski

Dyrektor generalny oraz udziałowiec spółki Anielski Orszak. Zajmuje się koordynacją pracy całego zespołu. Odpowiada za dobór wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy wspólnie realizują misję pomocy naszym klientom w tych trudnych chwilach.

Urszula Hryszko Anielski Orszak

Urszula
Hryszko

Posługuje się językiem szwedzkim i angielskim. W naszej firmie organizuje głównie wyjazdy na półwysep skandynawski. Osoba skrupulatna i empatyczna. Kilkukrotnie realizowała transporty osobiście wraz z odbiorem osób zmarłych z Bałkanów.

Hubert Wasilewski Anielski Orszak

Hubert Wasilewski

Posługuje się biegle językiem angielskim. W naszej firmie zajmuje się organizacją transportów osób zmarłych z Ameryki Północnej i Południowej. Utrzymuje stałe kontakty z domami pogrzebowymi na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz w firmach CARGO realizujących zlecenia lotniczego transportu ciał i prochów.

Melias Torniewicz-Czerewacz Anielski Orszak

Melisa Torniewicz-Czerewacz

Dzieciństwo spędziła na terenie Niemiec, dlatego biegle posługuje się tym językiem. W każdym tygodniu pomaga dziesiątkom rodzin podczas transportów zwłok z Niemiec do Polski. Jest w stałym kontakcie z urzędami i kostnicami na terenie całych Niemiec, dlatego sprawnie i szybko jest w stanie zorganizować niezbędne dokumenty.

Radosław Twarowski Anielski Orszak

Radosław
Twarowski

Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim. Zajmuje się organizacją dokumentów w związku z transportami osób zmarłych głównie transport zwłok z Polski na wchód (Ukraina, Białoruś, Rosja, Litwa, Gruzja). Dodatkowo zarządza flotą pojazdów, dbając, aby nasze auta były w każdej chwili gotowe do realizacji transportu zwłok z zagranicy.

Justyna Sienkiewicz Anielski Orszak

Justyna
Sienkiewicz

Posługuje się biegle językiem francuskim i komunikatywnym angielskim. Zajmuje się organizacją dokumentów w związku z transportem osób zmarłych głównie z kierunku Francji, Belgii oraz Holandii. Dodatkowo prowadzi księgowość naszej firmy i rozliczenia.

Wojciech Jakoniuk

Kierowca Anielskiego Orszaku. Jeden z najbardziej doświadczonych pracowników. Odbiera osoby zmarłe i dokumenty na miejscu, pertraktuje z urzędnikami, kiedy kontakt telefoniczny zawiedzie. Skuteczny do bólu, o czym przekonał się niejeden zagraniczny urzędnik. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że każdy transport przebiega możliwie szybko i sprawnie.

Mateusz Hajkowski

Jeden z głównych kierowców, w międzyczasie odpowiedzialny również za social media. Świetnie mówi w języku angielskim, uwielbia podróżować, jest bardzo towarzyski i wbrew ciężkiej pracy, którą wykonuje - wiecznie uśmiechnięty. Trudne trasy na koło podbiegunowe, niezłomni hiszpańscy urzędnicy - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Oskar Żak

Najmłodszy wiekiem oraz stażem w Anielskim Orszaku. Obsługuje magazyn firmy. Przygotowuje samochody oraz kierowców na każdy wyjazd. Upewnia się, iż kierowcy są zawsze odpowiednio zaopatrzeni w trumny, urny oraz sprzęt do dezynfekcji czy lutowania. W razie potrzeby pomaga przy usprawnianiu i drobnych naprawach karawanów czy naszych zabudów.