Koszt transportu zwłok z Holandii

Koszt transportu zwłok z Holandii

Transport zwłok z Holandii

Holandii - Polska

Rozumiemy, że utrata bliskiej osoby stanowi trudny czas, dlatego staramy się odciążyć Państwa od obowiązków związanych ze sprowadzeniem ciała do kraju. Naszym celem jest pomoc oraz umożliwienie odbycia żałoby w spokojny sposób.

Cennik transportu zwłok z Holandii do Polski różni się w zależności od danego przypadku. Koszt ustalany jest indywidualnie, a na ostateczną kwotę ma wpływ wiele czynników takich jak: odległość, rodzaj transportu, rodzaj trumny, koszty w szpitalach czy innych placówkach. W podanej przez naszego opiekuna cenie są zawarte:

  1. Koszt standardowej trumny z wkładem metalowym do międzynarodowego transportu zmarłych lub koszt urny,
  2. Opłaty związane z wszelkimi formalnościami tj. tłumaczeniami dokumentów, odprawami konsularnymi, uzyskaniem dokumentów w polskich oraz holenderskich urzędach
  3. Odprawa sanitarna i odprawa celna,
  4. Transport specjalistycznym karawanem pogrzebowym.
Sprawdź koszty takiej usługi – Transport zwłok z Holandii

Cena transportu zwłok

z Holandii
od 8 500 zł
  • darmowa urna
  • obsługa prawna
  • pełnomocnictwo

Ile kosztuje transport zwłok z Holandii?

Każdy transport zwłok z Holandii do Polski kończy się w Hadze, z uwagi na to, że znajduje się tam jedyny konsulat RP na terenie Holandii. Cena sprowadzenia zwłok z Hagi do Polski:

8500 PLN – koszt ten różni się w zależności od miejscowości na terenie Holandii, usług dodatkowych, bądź ilości rodzin, którym pomagamy w tym samym tygodniu. Po szczegółową wycenę prosimy o kontakt telefoniczny. 

WAŻNE!

Na terenie Holandii wszystkie kostnice są płatne, każda doba przebywania osoby zmarłej na terenie kostnicy miejskiej, szpitalnej, bądź w domu pogrzebowym będzie Państwa kosztować od 50 do nawet 150 EUR. Proszę mieć to na uwadze, zalecamy jak najszybsze podjęcie działania w celu rozpoczęcia współpracy z firmą organizującą transport zwłok z Holandii do Polski.

Koszt transportu zwłok z Holandii

Kto pokrywa koszt transportu zwłok z Holandii?

Na terenie Holandii nie występują zasiłki pogrzebowe koszt transportu zwłok z Holandii do Polski ponosi rodzina, ubezpieczyciel, bądź pracodawca – jeżeli zgon nastąpił podczas stosunku pracy. W wypadku zgonu na terenie Holandii staramy się jak najszybciej wysłać naszych kierowców w celu podjęcia ciała osoby zmarłej, aby uniknąć dla Państwa dodatkowych opłat, które będą naliczane za każdą dobę przebywania ciała na terenie kostnicy. 

Wykonaj pierwszy krok - wypełnij formularz!

Ile kosztuje kremacja zwłok w Holandii?

Rodziny korzystające z usług naszej firmy najczęściej decydują się na kremację zwłok na terenie Polski, ponieważ jest to dużo szybsze i tańsze rozwiązanie. Kremacja na terenie Holandii kosztuje od 1 800 do nawet ponad 3 500 EUR (wraz z usługami towarzyszącymi).

Ile kosztuje sprowadzenie urny z prochami z Holandii?

W każdym przypadku dokonujemy indywidualnej wyceny. Musimy znać lokalizację, z której ma zostać podjęta urna z prochami oraz dokumenty, jakie są już przygotowane. Następnie dokonamy wyceny na podstawie zebranych od Państwa informacji, najczęściej transport taki wynosi od 4 000 do 6 000 PLN.

Transport zwłok z Holandii samolotem - cena

Transport lotniczy trumny bądź urny z prochami z Holandii do Polski nie jest realizowany praktycznie wcale. Koszt sprowadzenia zwłok samolotem z Holandii przekracza najczęściej 20 000 PLN, dodatkowo zajmuje więcej czasu niż odbiór osoby zmarłej drogą lądową przez naszych kierowców. Linie lotnicze wymagają balsamowania zwłok przed transportem, odprawy celnej, trumna z ciałem musi zostać dodatkowo zabezpieczona i znaleźć się na odprawie kilka bądź kilkanaście godzin przed planowanym odlotem.