O firmie

Strona główna » O firmie

Anielski Orszak

Międzynarodowy i krajowy transport zwłok

Koncepcja firmy powstała od próby samodzielnego sprowadzenia zmarłej bliskiej osoby w czasach gdy taka usługa była dla domów pogrzebowych abstrakcją. Nie czas na opisywanie trudności, które napotkaliśmy i z którymi musieliśmy się zmierzyć, zamiast należycie przeżywać żałobę i skupić się na pożegnaniu z bliskim.

Chcieliśmy poprzez powyższe przybliżyć Państwu nasze stanowisko. Zajmując się Państwa sprawą, czujemy się w obowiązku maksymalnie odciążyć Państwa od spraw urzędowych, które wynikają ze sprowadzenia zwłok zmarłej osoby do Polski. Grono naszych współpracowników cechuje empatia, zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie.

Decydując się na współpracę z naszym zespołem, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu całodobową pomoc z opiekunem odpowiadającym za Państwa zlecenie. Opiekunowie wykwalifikowani są pod kątem organizowania dokumentów od wszystkich instytucji, które są niezbędne do pozyskania pozwoleń na transport oraz pochówek.

Dodatkowo na Państwa życzenie opiekun będzie informował na bieżąco na temat przebiegu realizacji transportu zmarłej osoby tj. gdy ciało zostanie już odebrane ze wskazanego miejsca, gdy dokumenty będą skompletowane oraz o planowanej godzinie dojazdu do miejsca docelowego.

Liczymy na Państwa zaufanie

Jesteśmy zespołem, który traktuje powierzone mu zadanie jako misję, a naszym priorytetowym celem jest stuprocentowe zadowolenie naszych klientów. Staramy się odciążyć Państwa od wszelkich formalności związanych z transportem zmarłej osoby. Nasz zespół podczas realizacji usługi, kieruje się pełną empatią. Wprost informujemy o wszystkich możliwych kosztach, którymi mogliby Państwo zostać obciążeni w innych, podobnych firmach.

Dlaczego my?

 • Podczas zajmowania się Państwa sprawą kierujemy się należytym szacunkiem i starannością. Na podstawie upoważnienia zajmujemy się sprawą kompleksowo. Pozyskujemy pozwolenia i dokumenty niezbędne do uzyskania pozwoleń na transport oraz pochówek zmarłej osoby, w takich sytuacjach nie ma miejsca na niedopatrzenia i błędy.
 • Posiadamy placówkę na terenie Anglii, gdzie możemy odebrać ciało i przetrzymać je we własnej chłodni, podczas starania się o niezbędne pozwolenia, dzięki temu unikną Państwo ponoszenia dodatkowych kosztów np. za pobyt ciała w szpitalnej kostnicy.
 • Po zaakceptowaniu przez Państwa zlecenia na transport zwłok, przydzielany jest osobisty opiekun, który będzie bezpośrednio kontaktował się z Państwem informując o przebiegu spraw. Kontakt z opiekunem możliwy jest całodobowo.
 • Do każdej z rodzin podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się pomóc, jesteśmy otwarci na nietypowe prośby.
 • Grono naszych współpracowników to osoby zaangażowane z wieloletnim doświadczeniem, komunikujące się na poziomie dobrym w wielu językach.
 • Możemy pochwalić się nowoczesną i niezawodną flotą pojazdów. Transport odbywa się z należytą godnością.
 • W razie potrzeby, jeden z naszych przedstawicieli może stawić się u Państwa i pomóc w pozyskaniu niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu formularzy.
 • Działamy na terenie całej Europy.
 • Zapewniamy odbiór ciała w specjalistycznych trumnach z wkładem metalowym, zgodnych z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.
 • Nie obciążamy rodzin dodatkowymi kosztami o jakich często nie informują domy pogrzebowe podczas uzgadniania cen. Współpraca z nami jest klarowna.
 • Dzięki ścisłej specjalizacji w międzynarodowym transporcie zmarłych możemy pochwalić się najbardziej konkurencyjnymi cenami w Europie.
 • Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem oraz jesteśmy zobowiązani do informowania Państwa o przebiegu realizacji usługi transportu zmarłego.
 • Na podstawie faktury VAT otrzymanej z naszej firmy, z uwagi na to, że ciało zmarłego zostało pochowane w specjalnej trumnie, mogą Państwo starać się o zasiłek pogrzebowy z ZUS-u.
 • Jesteśmy otwarci na dodatkowe prośby m.in. odbiór rzeczy osobistych zmarłego, pomoc w zorganizowaniu transportu auta do Polski, czy wiele innych, które ustalimy podczas kontaktu telefonicznego.
 • Rozumiemy również, że nie są Państwo przygotowani na koszty jakie niesie za sobą sprowadzenie zmarłej osoby z zagranicy. Możemy wspólnie znaleźć rozwiązanie, np. rozłożyć koszt usługi na dogodne dla Państwa raty, nie pozwolimy sobie, aby śmierć bliskiej Wam osoby była również finansowym obciążeniem.

Potrzebujesz naszego wsparcia?

Jeżeli powyższe stanowisko skłoniło Państwa do powierzenia sprawy sprowadzenia zmarłej osoby naszemu zespołowi wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie.

Masz do nas pytania? Zostaw nam swój numer, a my do Ciebie oddzwonimy:

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

Dziękujemy za wiadomość!

Oddzwonimy do Państwa w możliwie najkrótszym czasie.