Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w ZEA

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich kremacja zwłok nie jest powszechnie akceptowaną praktyką i nie jest praktykowana w regionie. W związku z tym nie ma lokalnych krematoriów, a osoby, które chcą poddać swoich bliskich kremacji, muszą przetransportować zwłoki do Polski, gdzie można to zrobić. Proces ten wiąże się z wieloma formalnościami i formalnościami prawnymi, a także z międzynarodowym transportem zwłok. Cały proces może trwać kilka tygodni lub nawet miesięcy i wiązać się ze znacznymi wydatkami. Chociaż nie jest to powszechnie akceptowane i praktykowane w ZEA, niektórzy ludzie decydują się na kremację ze względu na przekonania religijne lub osobiste. W przypadkach, gdy tak się dzieje, należy wcześniej dokładnie zaplanować i rozważyć wszystkie związane z tym koszty. Jeżeli osoba zmarła była pochodzenia polskiego i rodzina życzy sobie aby ciało zostało skremowane właśnie w Polsce to istnieje możliwość transportu zwłok zorganizowanego przez profesjonalną i doświadczoną firmę jaką jest anielski-orszak.pl.

Krematoria w ZEA

Liczba krematoriów w ZEA: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Z racji, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich panuje religia islam, kremacja jest niedozwolona.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w ZEA

brak danych

Procedura kremacji w ZEA

brak danych

Ile trwa Kremacja w ZEA?

brak danych

Cena kremacji w ZEA

brak danych

Zjednoczone Emiraty Arabskie – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Zjednoczone Emiraty Arabskie:

  • stolica – Dubaj,
  • liczba mieszkańców – 10 077 640,
  • powierzchnia – 83 600,
  • liczba Polonii w ZEA – 3000,
  • waluta – dirham.

Biuro pogrzebowe w ZEA – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Dubaj i całe państwo Zjednoczone Emiraty Arabskie. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w ZEA – telefon

Mieszkasz w w ZEA i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w ZEA – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!