Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Turkmenistanie

W Turkmenistanie kremacja zwłok jest tradycyjną praktyką stosowaną od wieków. Proces obejmuje transport zwłok do krematorium i przeprowadzenie ceremonii. W ostatnich latach, gdy więcej osób zaczęło migrować za granicę, nastąpił wzrost międzynarodowego transportu zwłok z Turkmenistanu do innych krajów. Można to przypisać dostępności nowoczesnych technologii i usług, które ułatwiają bezpieczny i szybki transport zwłok. W niektórych przypadkach, np. gdy rodziny nie stać lub nie mają dostępu do lokalnego krematorium, mogą zdecydować się na transport ciał swoich bliskich do Polski w celu kremacji. Niezależnie od tego, gdzie odbywa się kremacja, pozostaje ona ważną częścią życia i kultury wielu Turkmenistańczyków. Warto wziąć pod uwagę, że ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w Turkmenistanie

Liczba krematoriów w Turkmenistanie: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Kremacja nie jest praktyką w Turkmenistanie, a usługi kremacyjne są niedostępne.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Turkmenistanie

W Turkmenistanie nie istnieją, żadne akty prawne i wymogi dotyczące kremacji z uwagi na jej niewystępowanie na terenie tego kraju.

Procedura kremacji w Turkmenistanie

brak danych

Ile trwa Kremacja w Turkmenistanie?

brak danych

Cena kremacji w Turkmenistanie

brak danych

Turkmenistan – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Turkmenistan:

  • stolica – Aszchabad,
  • liczba mieszkańców – 5 180 000,
  • powierzchnia – 488 100,
  • liczba Polonii w Turkmenistanie – 5000,
  • waluta – manat turkmeński.

Biuro pogrzebowe w Turkmenistanie – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Aszchabad i całe państwo Turkmenistan. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Turkmenistanie – telefon

Mieszkasz w w Turkmenistanie i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Turkmenistanie – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!