Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Tunezji

W Tunezji kremacja zwłok stała się w ostatnich latach coraz bardziej popularna. Wynika to z dużej populacji kraju i potrzeby bardziej efektywnego sposobu postępowania ze zmarłymi osobami. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, w całym kraju znajduje się kilka krematoriów, które świadczą usługi zarówno lokalnego, jak i międzynarodowego transportu zwłok. Ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl. Ponadto, wiele domów pogrzebowych oferuje transport zwłok do Polski, zapewniając wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą, aby ich ukochana osoba została skremowana za granicą. W ramach procesu, firmy pogrzebowe organizują wszystkie niezbędne formalności i inne ustalenia w celu zapewnienia, że wszystkie wymogi prawne są spełnione przed wysłaniem ciała do kremacji. Podsumowując, kremacja w Tunezji staje się coraz bardziej popularną opcją ze względu na wygodę i przystępną cenę, co czyni ją realną alternatywą dla tradycyjnych praktyk pochówku.

Krematoria w Tunezji

Liczba krematoriów w Tunezji: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Islam nie zezwala na kremację zwłok.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Tunezji

W Tunezji nie istnieją, żadne akty prawne i wymogi dotyczące kremacji z uwagi na jej niewystępowanie na terenie tego kraju.

Procedura kremacji w Tunezji

brak danych

Ile trwa Kremacja w Tunezji?

brak danych

Cena kremacji w Tunezji

brak danych

Tunezja – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Tunezja:

  • stolica – Tunis,
  • liczba mieszkańców – 11 403 800,
  • powierzchnia – 163 610,
  • liczba Polonii w Tunezji – 500,
  • waluta – dinar tunezyjski.

Biuro pogrzebowe w Tunezji – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Tunis i całe państwo Tunezja. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Tunezji – telefon

Mieszkasz w w Tunezji i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Tunezji – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!