Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja W Tadżykistanie

Kremacja zwłok jest popularną praktyką w Tadżykistanie, ze względu na kulturowe i religijne przekonania. W celu zaspokojenia potrzeb zmarłych, Tadżykistan ustanowił dwa krematoria do kremacji zwłok. Znajdują się one w Duszanbe i Khujand. Dla osób, które chcą przetransportować zwłoki bliskiej osoby poza Tadżykistan, istnieje opcja międzynarodowego transportu zwłok do Polski. Usługa ta jest oferowana przez kilka firm i wymaga określonych formalności, takich jak akty zgonu, zezwolenia na pogrzeb i inne dokumenty. Ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl. Firma organizuje transport zwłok, a także zapewnia niezbędny sprzęt medyczny i personel do zapewnienia właściwej opieki podczas transportu. Po zakończeniu kremacji prochy mogą być przewiezione z powrotem do Tadżykistanu, zgodnie z indywidualnym życzeniem, lub zatrzymane w Polsce, jeśli zmarły pochodził z tego kraju lub zażyczyła sobie tak rodzina.

Krematoria W Tadżykistanie

Liczba krematoriów W Tadżykistanie: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Religia w Tadżykistanie jest zdominowana przez islam, w którym nie ma miejsca na kremację.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji W Tadżykistanie

W Tadżykistanie nie istnieją, żadne akty prawne i wymogi dotyczące kremacji z uwagi na jej niewystępowanie na terenie tego kraju.

Procedura kremacji W Tadżykistanie

brak danych

Ile trwa Kremacja W Tadżykistanie?

brak danych

Cena kremacji W Tadżykistanie

brak danych

Tadżykistan – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Tadżykistan:

  • stolica – Duszanbe,
  • liczba mieszkańców – 7 800 000,
  • powierzchnia – 143 100,
  • liczba Polonii W Tadżykistanie – 2000,
  • waluta – somoni.

Biuro pogrzebowe W Tadżykistanie – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Duszanbe i całe państwo Tadżykistan. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji W Tadżykistanie – telefon

Mieszkasz w W Tadżykistanie i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji W Tadżykistanie – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!