Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w RPA

W RPA, kremacja zwłok to nie jest nowa rzecz. Proces ten odbywa się zazwyczaj w krematorium, gdzie ciało jest spalane w specjalnie zaprojektowanej komorze. W niektórych przypadkach członkowie rodziny mogą zdecydować się na przewiezienie zwłok do Polski w celu kremacji, co jest uzgadniane przez lokalne domy pogrzebowe. RPA to także państwo, z którego dokonuje się międzynarodowego transportu zwłok do Polski oraz innych krajów. Obecnie istnieje wiele krematoriów zlokalizowanych w całym kraju, oferujących usługi takie jak balsamowanie i transport dla osób chcących wysłać szczątki za granicę. Kremacja stanowi niedrogą alternatywę dla tradycyjnych metod pochówku, umożliwiając rodzinom upamiętnienie swoich bliskich w efektywny sposób. Przy transporcie zwłok może pomóc również profesjonalna i doświadczona firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w RPA

Liczba krematoriów w RPA: 33.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największe krematorium w RPA to cmentarz Avalon zlokalizowany w Soweto w Johannesburgu.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w RPA

Żadna osoba nie będzie poddawana kremacji, ani też Rada nie dokona kremacji zwłok, które nie są umieszczone w trumnie zbudowanej zgodnie z wytycznymi i zamkniętej tak, aby nie była uciążliwa. Trumna nie może przekraczać 2,2 m długości, 0,85 m szerokości i 0,5 m głębokości. Powinien być wykonany z łatwopalnego drewna, takiego jak dąb, sosna biała lub drewno trójwarstwowe. Kurator ma prawo odmówić dokonania kremacji zwłok, jeżeli trumna zawierająca zwłoki nie spełnia powyższych wymagań.

Procedura kremacji w RPA

Po kremacji prochy należy powierzyć opiece osoby, która złożyła wniosek o kremację , jeśli taka jest jej wola.

Ile trwa Kremacja w RPA?

ok. 2-3 h

Cena kremacji w RPA

2500 randów

Południowa Afryka – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Południowa Afryka:

  • stolica – Pretoria,
  • liczba mieszkańców – 56 978 635,
  • powierzchnia – 1 219 090,
  • liczba Polonii w RPA – 35 000,
  • waluta – rand.

Biuro pogrzebowe w RPA – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Pretoria i całe państwo Południowa Afryka. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w RPA – telefon

Mieszkasz w w RPA i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w RPA – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!