Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Portugalii

W Portugalii kremacja zwłok jest powszechnie akceptowaną formą pozbywania się szczątków. Jest ona postrzegana jako godny i pełen szacunku sposób pożegnania się z bliskimi i istnieje wiele usług dostępnych w tym celu. W niektórych przypadkach transport zwłok do Polski lub innych krajów może być konieczny ze względu na potrzebę międzynarodowego transportu zwłok. Często odbywa się to z wielką starannością i szacunkiem, a zwłoki przewożone są w odpowiedniej trumnie i w towarzystwie członków rodziny lub przyjaciół. Dzięki tym usługom możliwe jest oddanie przez rodziny ostatniego szacunku osobom, które odeszły w wygodny, godny sposób. Ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w Portugalii

Liczba krematoriów w Portugalii: 16.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największym krematorium w Portugali jest to znajdujące się na cmentarzu Altode Sao Joao.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Portugalii

Pogrzeb lub kremacja ma miejsce w Portugalii zwykle w ciągu 72 godzin od śmierci lub 48 godzin po sekcji zwłok.

Procedura kremacji w Portugalii

Minimalny czas oczekiwania na kremację zwłok to 24 godziny od daty zgonu. Zmarły może pozostać zamrożony w temperaturze 4ºC w komorze przez maksymalnie 30 dni. Okres ten obejmuje sądowe zakwestionowanie lub weryfikację ewentualnych błędów medycznych.

Ile trwa Kremacja w Portugalii?

ok. 3h

Cena kremacji w Portugalii

ok. 300 euro

Portugalia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Portugalia:

  • stolica – Lizbona,
  • liczba mieszkańców – 10 344 802,
  • powierzchnia – 92 391,
  • liczba Polonii w Portugalii – 3000,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe w Portugalii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Lizbona i całe państwo Portugalia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Portugalii – telefon

Mieszkasz w w Portugalii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Portugalii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!