Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Nowej Zelandii

W Nowej Zelandii, kremacja zwłok jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, ponieważ coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnego pochówku na rzecz prostszej i często bardziej opłacalnej metody. Proces ten polega na spaleniu zwłok aż do zniszczenia całej materii organicznej. Można to zrobić w specjalnym krematorium lub za pośrednictwem prywatnych usług, które oferują transport zwłok do Polski lub innych obszarów z zaawansowanymi urządzeniami do kremacji. Ponadto, wyspecjalizowane firmy mogą zorganizować międzynarodowy transport zwłok, zapewniając osobom, które wybiorą tę opcję, dostęp do tych samych obiektów niezależnie od miejsca ich ostatecznego spoczynku. W związku z tym kremacja staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją dla osób poszukujących bardziej spersonalizowanego pożegnania. Przy transporcie zwłok może pomóc również profesjonalna i doświadczona firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w Nowej Zelandii

Liczba krematoriów w Nowej Zelandii: 9.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Jednym z najwcześniejszych krematoriów jest krematorium Karori w Wellington.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Nowej Zelandii

Przed dokonaniem kremacji potrzebnych jest kilka formularzy, w tym zaświadczenie od lekarza, kontrasygnowane przez innego lekarza oraz formularz zgłoszeniowy wypełniony przez krewnego . Formularze te są dostępne u dyrektora zakładu pogrzebowego.

Procedura kremacji w Nowej Zelandii

Odbywająca się w piecu kremacja odbywa się w bardzo wysokich temperaturach i trwa od dwóch do czterech godzin . Często członkowie rodziny mogą obserwować, jak trumna kremacyjna bliskiej osoby jest ładowana do krematora. Po wydobyciu prochy są rozdrabniane i zwracane rodzinie w małym pojemniku. W Nowej Zelandii prawie wszystkie krematoria wymagają umieszczenia ciała w trumnie lub trumnie do kremacji.

Ile trwa Kremacja w Nowej Zelandii?

ok. 2h

Cena kremacji w Nowej Zelandii

ok. 1000 dolarów

Nowa Zelandia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Nowa Zelandia:

  • stolica – Wellington,
  • liczba mieszkańców – 4 510 327,
  • powierzchnia – 268 680,
  • liczba Polonii w Nowej Zelandii – 6000,
  • waluta – dolar nowozelandzki.

Biuro pogrzebowe w Nowej Zelandii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Wellington i całe państwo Nowa Zelandia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Nowej Zelandii – telefon

Mieszkasz w w Nowej Zelandii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Nowej Zelandii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!