Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Mołdawii

Ten rodzaj usługi pogrzebowej jaką jest kremacja zwłok umożliwia rodzinom uhonorowanie swoich zmarłych bliskich godną i pełną szacunku ceremonią. Koszt kremacji jest znacznie niższy niż tradycyjnego pochówku, co czyni go bardziej przystępnym dla wielu rodzin. Dodatkowo, dostępny jest również transport zwłok do Polski w transporcie międzynarodowym. Dzięki temu rodziny, które chcą, aby ich zmarli bliscy zostali złożeni na cmentarzach za granicą, mogą to zrobić dzięki pomocy takich firm jak anielski-orszak.pl, który wszystkie sprawy związane z organizacją transportu międzynarodowego z Mołdawii do Polski bierze na siebie. Podsumowując, kremacja stała się popularnym wyborem w Mołdawii ze względu na jej przystępność, wygodę i szacunek dla zmarłych.

Krematoria w Mołdawii

Liczba krematoriów w Mołdawii: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „W Mołdawii nie ma działającego krematorium a cała procedura przeprowadzana jest w mieście Odessa.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Mołdawii

Ze względu, że kremacja odbywa się w innym kraju (Odessie), obowiązują warunki formalne konkretnego obiektu kremacyjnego w Odessie.

Procedura kremacji w Mołdawii

Procedura kremacji zwłok w Mołdawii jest zgodna z ogólnie panującymi zasadami przyjętymi w danym obiekcie krematoryjnym w Odessie.

Ile trwa Kremacja w Mołdawii?

brak danych

Cena kremacji w Mołdawii

brak danych

Mołdawia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Mołdawia:

  • stolica – Kiszyniów,
  • liczba mieszkańców – 3 553 100,
  • powierzchnia – 33 843,
  • liczba Polonii w Mołdawii – 10 000,
  • waluta – lej Mołdawii.

Biuro pogrzebowe w Mołdawii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Kiszyniów i całe państwo Mołdawia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Mołdawii – telefon

Mieszkasz w w Mołdawii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Mołdawii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!