Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Meksyku

W Meksyku popularną praktyką jest kremacja zwłok. Dzięki temu rodziny mogą z większą łatwością i wygodą transportować zmarłych na miejsce ich ostatecznego spoczynku. Z pomocą międzynarodowych usług transportowych, Meksykanie mogą teraz wysłać zwłoki z Meksyku do Polski, lub jakiegokolwiek innego kraju na świecie. Nie tylko ułatwia to proces członkom rodziny, ale może również dać im spokój, wiedząc, że ich ukochana osoba będzie bezpieczna podczas przeprawy do innego Państwa. Ponadto, przestrzeganie odpowiednich procedur podczas transportu zwłok za granicę jest bardzo ważne, dlatego skorzystanie z firmy wysoce wyspecjalizowanej, takiej jak anielski-orszak.pl w przewozie zwłok sprawia, że międzynarodowy transport zwłok w Meksyku jest łatwiejszy i bardziej efektywny.

Krematoria w Meksyku

Liczba krematoriów w Meksyku: 40.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największe krematorium znajduje sie w Mexico City.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Meksyku

Zgodnie z meksykańskimi władzami ds. zdrowia ciało powinno zostać pochowane, poddane kremacji lub zabalsamowane w ciągu 48 godzin po śmierci . Jeśli chcesz pochować lub skremować ukochaną osobę w ciągu 12 godzin po śmierci lub po 48 godzinach od śmierci, będziesz potrzebować pozwolenia od meksykańskich władz ds. Zdrowia.

Procedura kremacji w Meksyku

Wytyczne Federacji Organów Pogrzebowych i Kremacyjnych (FBCA) stanowią, że pojemnik i ciało należy umieścić w krematorze i rozpocząć kremację.

Ile trwa Kremacja w Meksyku?

ok. 3h

Cena kremacji w Meksyku

ok. 2 000 dolarów amerykańskich

Meksyk – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Meksyk:

  • stolica – Meksyk,
  • liczba mieszkańców – 128 600 000,
  • powierzchnia – 1 972 550,
  • liczba Polonii w Meksyku – 10 000,
  • waluta – peso.

Biuro pogrzebowe w Meksyku – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Meksyk i całe państwo Meksyk. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Meksyku – telefon

Mieszkasz w w Meksyku i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Meksyku – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!