Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Maroko

W Maroku kremacja zwłok jest powszechną praktyką. Zwłoki są przewożone do Polski, gdzie są umieszczane w krematorium i spalane. Tego typu międzynarodowy transport zwłok jest popularny nie tylko w Maroku, ale i na całym świecie. Pomaga on rodzinom zaoszczędzić na kosztach pochówku i daje im możliwość odpowiedniego pożegnania bliskich. Kremacja zmniejsza również ryzyko rozprzestrzeniania się chorób i może pomóc w zmniejszeniu obciążenia składowisk. Ponadto jest to opcja przyjazna dla środowiska, która eliminuje potrzebę stosowania płynów balsamujących i innych toksycznych materiałów używanych w tradycyjnych pochówkach. Proces ten jest prosty i bezpieczny, co pozwala rodzinom na przeżywanie żałoby bez obaw o zdrowie czy kwestie środowiskowe. Wraz z rosnącą popularnością w Maroku, kremacja stała się ważną częścią usług pogrzebowych w tym kraju. Ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w Maroko

Liczba krematoriów w Maroko: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „W Maroko nie ma krematoriów.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Maroko

Kremacja zwłok w Maroko jest zbaroniona z uwagi na islam. Według praw tej religii nakazuje się aby ciało pochować w ziemi lub piasku zaś nie poleca się kremacji.

Procedura kremacji w Maroko

brak danych

Ile trwa Kremacja w Maroko?

brak danych

Cena kremacji w Maroko

brak danych

Maroko – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Maroko:

  • stolica – Rabat,
  • liczba mieszkańców – 33 986 655,
  • powierzchnia – 446 550,
  • liczba Polonii w Maroko – 500,
  • waluta – dirham marokański.

Biuro pogrzebowe w Maroko – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Rabat i całe państwo Maroko. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Maroko – telefon

Mieszkasz w w Maroko i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Maroko – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!