Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Macedonii

W Macedonii coraz popularniejsza staje się kremacja zwłok jako alternatywa dla tradycyjnych pochówków. W całym kraju powstało wiele krematoriów, a te rodziny, który wyrażają potrzebę kremacji za granicą mają pełną zgodę na szybki i sprawny transport zwłok do Polski i innych krajów Europy. Może w tym aspekcie pomóc profesjonalna i bardzo doświadczona firma anielski-orszak.pl. Międzynarodowy transport zwłok z Macedonii stał się realną opcją dla wielu rodzin, które chcą uniknąć kłopotów i kosztów związanych z tradycyjnym pochówkiem. Kremacja zapewnia również przyjazny dla środowiska sposób pozbywania się ciał bez zajmowania cennej przestrzeni na cmentarzach lub innych miejscach pochówku. W związku z tym kremacja staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją dla tych, którzy chcą uhonorować swoich bliskich, jednocześnie minimalizując koszty i wpływ na środowisko. Wzrost popularności kremacji w Macedonii pokazuje zaangażowanie w zapewnienie rodzinom opłacalnego i przyjaznego dla środowiska sposobu uhonorowania ich zmarłych bliskich.

Krematoria w Macedonii

Liczba krematoriów w Macedonii: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „W Macedonii są aktualnie plany budowy krematorium przy cmentarzu w Skopje.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Macedonii

Zwłoki w Macedonii z uwagi na brak krematorium mogą być kremowane tylko poza krajem. W związu z tym warunki formalne nie są jeszcze jasno sprecyzowane.

Procedura kremacji w Macedonii

Sposób kremacji w Macedonii jest określony przez Ministra Transportu i łączności w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia. Taka inwestycja może powstać jedynie przy nekropolii.

Ile trwa Kremacja w Macedonii?

brak danych

Cena kremacji w Macedonii

brak danych

Macedonia Północna – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Macedonia Północna:

  • stolica – Skopje,
  • liczba mieszkańców – 2 076 000,
  • powierzchnia – 25 713,
  • liczba Polonii w Macedonii – 600,
  • waluta – denar.

Biuro pogrzebowe w Macedonii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Skopje i całe państwo Macedonia Północna. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Macedonii – telefon

Mieszkasz w w Macedonii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Macedonii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!