Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Luksemburgu

Kremacja zwłok jest popularną praktyką pogrzebową w Luksemburgu ze względu na jej opłacalność, wygodę i względy ekologiczne. Krematorium znajdujące się w kraju zapewnia skuteczny i bezpieczny sposób kremacji ciał, a wiele osób wybiera tę opcję zamiast tradycyjnych metod pochówku. Możliwy jest również międzynarodowy transport zwłok, niektóre firmy oferują usługi przewozu zmarłych z Luksemburga do Polski w celu kremacji. Taką firmą jest na przykład anielski-orszak.pl. Jest to ważna usługa dla osób, które chcą być pochowane w swoim kraju lub mają tam rodzinę. Jest to również ważne dla tych, którzy nie mają środków lub zasobów, aby zapłacić za pogrzeb za granicą. Opcja międzynarodowego transportu zwłok otworzyła nowe możliwości dla rodzin w Luksemburgu, jeśli chodzi o postępowanie ze szczątkami ich bliskich.

Krematoria w Luksemburgu

Liczba krematoriów w Luksemburgu: 1.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Jedynym i największym krematorium w Luksemburgu jest Société Luxembourgeoise de Crémation. Na uwagę zasługuje fakt, że w Luksemburgu istnieje także krematorium dla Koni o nazwie Horsia.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Luksemburgu

Warunki formalne kremacji w Luksemburgu są zblizone do tych w innych krajach Beneluksu. W luksemburksim krematorium osoba może złożyć deklaracje spalenia ciała po śmierci. Jest to oświadczenie woli prawnie wiążące rodzinę zmarłego do kremacji jego ciała.

Procedura kremacji w Luksemburgu

Kremacja odbywa się w luksemburskim krematorium z poszanowaniem ciała zmarłej osoby. Proces może być uczczony religijnym akcentem.

Ile trwa Kremacja w Luksemburgu?

ok. 2h

Cena kremacji w Luksemburgu

ok. 1400 euro

Luksemburg – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Luksemburg:

  • stolica – Luksemburg,
  • liczba mieszkańców – 634 730,
  • powierzchnia – 2586,
  • liczba Polonii w Luksemburgu – 3000,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe w Luksemburgu – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Luksemburg i całe państwo Luksemburg. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Luksemburgu – telefon

Mieszkasz w w Luksemburgu i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Luksemburgu – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!