Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Kanadzie

Kremacja jest popularnym wyborem dla Kanadyjczyków, jeśli chodzi o pozbycie się ich zmarłych bliskich. Istnieją różne przepisy i prawa, które nadzorują kremację zwłok w Kanadzie. Ogólnie rzecz biorąc, wymagane jest, aby licencjonowany przedsiębiorca pogrzebowy był obecny podczas procesu kremacji i aby wszystkie niezbędne formalności zostały wypełnione przed transportem. W niektórych przypadkach może być również wymagany międzynarodowy transport zwłok, jeśli zmarły będzie przewożony przez granice kraju. W szczególności wiele rodzin decyduje się na transport zwłok do Polski w celu pochówku lub kremacji ze względu na zwyczaje religijne lub tradycje kulturowe. W związku z tym ważne jest, aby wszystkie formalności związane z transportem zwłok z Kanady zostały odpowiednio wypełnione i zatwierdzone przed wyruszeniem w międzynarodową podróż z ciałem. Jeśli tylko zostaną podjęte odpowiednie kroki, kremacja zwłok w Kanadzie może być stosunkowo prostym procesem. Ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w Kanadzie

Liczba krematoriów w Kanadzie: 354.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Cmentarz Notre Dame des Neiges jest największym cmentarzem w Kanadzie i trzecim co do wielkości w Ameryce Północnej.”

Sprawdź także – Transport zwłok z Kanady!

Warunki formalne kremacji w Kanadzie

brak danych

Procedura kremacji w Kanadzie

Procedura kremacji zwłok w Kanadzie jest zgodna z ogólnie panującymi zasadami przyjętymi w danym obiekcie krematoryjnym.

Ile trwa Kremacja w Kanadzie?

ok.3h

Cena kremacji w Kanadzie

ok. 1000 dolarów

Kanada – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Kanada:

  • stolica – Ottawa,
  • liczba mieszkańców – 37 943 231,
  • powierzchnia – 9 984 670,
  • liczba Polonii w Kanadzie – 900 000,
  • waluta – dolar kanadyjski.

Biuro pogrzebowe w Kanadzie – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Ottawa i całe państwo Kanada. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Kanadzie – telefon

Mieszkasz w w Kanadzie i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Kanadzie – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!