Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Izraelu

Kremacja zwłok staje się coraz bardziej popularna w Izraelu, a ułatwiło to otwarcie krematorium w tym kraju. Krematorium to znajduje się w Tel Awiwie, a prochy osób, które zdecydowały się na kremację mogą być przechowywane w urnach lub rozsypane nad ich grobami. Jednak z pewnych powodów religijnych nie wszyscy Izraelczycy mogą wybrać kremację jako opcję. Ci, którzy nie mogą zdecydować się na kremację, mogą być zmuszeni do przewiezienia swoich zwłok do Polski. Międzynarodowy transport zwłok musi spełniać określone przepisy i prawa, które mogą obejmować zezwolenie rządu danego kraju i władz sanitarnych. W Izraelu istnieje wiele wyspecjalizowanych firm, które świadczą usługi związane z międzynarodowym transportem zwłok. Również w Polsce istnieje wiele firm, a jedną z nich jest bardzo doświadczone przedsiębiorstwo anielski-orszak.pl. Firmy te mogą pomóc osobom lub rodzinom w zaaranżowaniu i zorganizowaniu bezpiecznego i pełnego szacunku procesu transportu. Pomimo pewnych ograniczeń dotyczących kremacji w Izraelu, nadal jest to opcja, którą wiele osób wybiera ze względu na wygodę i opłacalność.

Krematoria w Izraelu

Liczba krematoriów w Izraelu: brak danych.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „brak danych”

Sprawdź także – transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Izraelu

brak danych

Procedura kremacji w Izraelu

brak danych

Ile trwa Kremacja w Izraelu?

brak danych

Cena kremacji w Izraelu

ok. 1000 dolarów

Izrael – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Izrael:

  • stolica – Jerozolima,
  • liczba mieszkańców – 9 442 460,
  • powierzchnia – 20 770,
  • liczba Polonii w Izraelu – 4000,
  • waluta – nowy izraelski szekel.

Biuro pogrzebowe w Izraelu – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Jerozolima i całe państwo Izrael. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Izraelu – telefon

Mieszkasz w w Izraelu i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Izraelu – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!