Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Irlandii

W ostatnich latach w Irlandii kremacja zwłok staje się coraz bardziej popularna. Jest to stosunkowo opłacalny sposób pozbycia się zwłok, który może również pomóc w zmniejszeniu obciążenia przestrzeni cmentarnej. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę krematoriów w kraju, niektóre rodziny są zmuszone do przewożenia ciała swoich bliskich za granicę w celu kremacji. W szczególności Polska staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem dla irlandzkich rodzin, które wybierają tę opcję ze względu na niższe koszty związane z międzynarodowym transportem zwłok. Proces ten może być niezwykle trudny i emocjonalnie obciążający dla członków rodziny, ponieważ wymaga od nich poczynienia szeregu ustaleń dotyczących transportu ciała zmarłej osoby bliskiej z Irlandii do Polski. Jednakże, staje się to coraz bardziej powszechną praktyką i niektóre firmy pogrzebowe w Irlandii specjalizują się w organizowaniu międzynarodowego transportu zwłok do krajów takich jak Polska. Przy transporcie zwłok może pomóc również profesjonalna i doświadczona firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w Irlandii

Liczba krematoriów w Irlandii: 6.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największe krematorium w Irlandii to Mount Jerome Cemetery& Crematorium w Dublinie.”

Sprawdź także – Transport zwłok z Irlandii!

Warunki formalne kremacji w Irlandii

Do przeprowadzenia kremacji w Irlandii wygane są następujące dokumenty: Formularz informacyjny dotyczący pochówku i kremacji, Akt zgonu, Wniosek o kremację, Zaświadczenie lekarskie, potwierdzenie lekarskie i upoważnienie do kremacji, Informacja o posiadanych przez osobę zmarłą implantach.

Procedura kremacji w Irlandii

Procedura kremacji odbywa się z poszanowaniem wiary zmarłego i jego rodziny a także jest zgodna z przyjętymi zasadami w danym obiekcie krematoryjnym.

Ile trwa Kremacja w Irlandii?

ok. 2h

Cena kremacji w Irlandii

ok. 600 funtów

Irlandia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Irlandia:

  • stolica – Dublin,
  • liczba mieszkańców – 5 224 884,
  • powierzchnia – 70 273,
  • liczba Polonii w Irlandii – 80 000,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe w Irlandii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Dublin i całe państwo Irlandia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Irlandii – telefon

Mieszkasz w w Irlandii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Irlandii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!