Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Indiach

W Indiach kremacja jest starożytną tradycją i nadal jest to popularny sposób pozbywania się zwłok. Do kremacji zwłok w Indiach używa się zazwyczaj krematorium. W zależności od regionu, ciało może być przeniesione na stos pogrzebowy przez członków rodziny lub przyjaciół. Prochy są następnie zbierane i przechowywane jako święta pamięć o ukochanej osobie. W ostatnich latach więcej osób w Indiach zaczęło korzystać z usług transportu międzynarodowego w celu przewiezienia zwłok do kremacji za granicą. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy chcą rozsypać prochy w innym kraju, na przykład w Polsce. Dzięki tej usłudze rodziny mogą uniknąć długiego procesu transportu ciała z Indii do Polski, a zamiast tego polegać na skutecznej usłudze transportu międzynarodowego, która zajmie się wszystkimi aspektami podróży. Takim przykładem firmy, która świadczy usługę transportu zwłok do Polski jest anielski-orszak.pl.

Krematoria w Indiach

Liczba krematoriów w Indiach: brak danych.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Liczba krematoriów jest nieznana. Lecz lista krematoriów to: Ahmedabad Bangalore Bansbaria Baroda Calcutta Chandigarh Gauhati Hyderabad Jaipur Kanpur Madras Mumbai Mysore New Delhi Panihati Surat Trivandrum. Największe krematorium znajduje się w Varanasi.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Indiach

brak danych

Procedura kremacji w Indiach

Procedura kremacji jest bardzo przestrzegana w tym kraju, z uwzględnieniem wiary zmarłego i jego rodziny.

Ile trwa Kremacja w Indiach?

ok. 2,5h

Cena kremacji w Indiach

30 000 rupii indyjskich

Indie – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Indie:

  • stolica – New Delhi,
  • liczba mieszkańców – 1 339 330 514,
  • powierzchnia – 3 287 263,
  • liczba Polonii w Indiach – 100,
  • waluta – rupia indyjska.

Biuro pogrzebowe w Indiach – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto New Delhi i całe państwo Indie. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Indiach – telefon

Mieszkasz w w Indiach i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Indiach – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!