Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Holandii

W Holandii kremacja zwłok jest powszechną praktyką. W rzeczywistości jest to jedna z najpopularniejszych metod utylizacji zwłok w tym kraju. Jednak ze względu na brak krematoriów na terenie Holandii, w ostatnich latach coraz bardziej powszechny staje się transport zwłok do Polski w celu kremacji. Taki międzynarodowy transport zwłok wymaga wielu formalności i procesów administracyjnych w celu zapewnienia, że wszystkie normy prawne są spełnione przez oba kraje. Dodatkowo, ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie przepisy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa są przestrzegane w trakcie całego procesu. Chociaż niektórzy ludzie mogą uznać tę formę utylizacji zwłok za uciążliwą i czasochłonną, jest to jedna z najbardziej akceptowanych metod w wielu częściach Holandii. Ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w Holandii

Liczba krematoriów w Holandii: 96.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największe krematorium holenderskie to centrum Westerhout w Beverwijk.”

Sprawdź także – Transport zwłok z Holandii!

Warunki formalne kremacji w Holandii

Do przeprowadzenia kremacji w Holandii wygane są następujące dokumenty: Oświadczenie woli osoby zmarłej lub jej krewnych, Akt zgonu, Informacja o posiadanych przez osobę zmarłą implantach.

Procedura kremacji w Holandii

Procedura kremacji jest bardzo przestrzegana w tym kraju, z uwzględnieniem wiary zmarłego i jego rodziny.

Ile trwa Kremacja w Holandii?

ok. 2h

Cena kremacji w Holandii

ok. 1300 euro

Holandia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Holandia:

  • stolica – Amsterdam,
  • liczba mieszkańców – 17 475 908,
  • powierzchnia – 41 526,
  • liczba Polonii w Holandii – 60 000,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe w Holandii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Amsterdam i całe państwo Holandia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Holandii – telefon

Mieszkasz w w Holandii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Holandii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!