Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Gruzji

W Gruzji kremacja jest coraz bardziej popularną formą dysponowania zmarłymi. Transport zwłok do Polski i innych krajów międzynarodowych ułatwił rodzinom zorganizowanie godnego pogrzebu lub miejsca pamięci, w którym kremacja jest preferowaną formą usunięcia zwłok. Krematoria powstały w wielu miastach w całym kraju, dzięki czemu łatwo jest znaleźć obiekt, który oferuje wysokiej jakości usługi w rozsądnych cenach. Rząd gruziński podjął również kroki w celu zapewnienia, że międzynarodowy transport zwłok odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. W związku z tym osoby, które chcą skorzystać z kremacji jako preferowanego miejsca ostatniego spoczynku bliskiej osoby, mogą być pewne, że ich życzenia zostaną uszanowane i przeprowadzone w bezpieczny i pełen szacunku sposób. Firma, która specjalizuje się właśnie w transporcie zwłok do Polski to anielski-orszak.pl.

Krematoria w Gruzji

Liczba krematoriów w Gruzji: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Obecnie na terenie Gruzji nie ma działających krematoriów! Ani w Tbilisi, ani w Batumi, ani w innych miastach. Ostatnie krematorium w Tbilisi zostało zamknięte ponad 30 lat temu decyzją rządu gruzińskiego.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Gruzji

Warunki formalne obowiązują zgodnie z wytycznymi kraju, w którym kremacja się odbędzie.

Procedura kremacji w Gruzji

Procedura kremacji przebiega zgodnie z poszanowaniem sfery religijnej rodziny zmarłego.

Ile trwa Kremacja w Gruzji?

Ze względu na przebieg kremacji w innym kraju, czas trwania kremacji jest zależny od procedury występujacej w danym kraju, gdzie dochodzi do kremacji zwłok zmarłego.

Cena kremacji w Gruzji

Cena obowiązuje zgodnie z taryfą zakłądu, w którym dojdzie do kremacji zwłok zmarłego.

Gruzja – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Gruzja:

  • stolica – Tbilisi,
  • liczba mieszkańców – 3 718 200,
  • powierzchnia – 69 700,
  • liczba Polonii w Gruzji – 6000,
  • waluta – lari.

Biuro pogrzebowe w Gruzji – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Tbilisi i całe państwo Gruzja. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Gruzji – telefon

Mieszkasz w w Gruzji i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Gruzji – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!