Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Grecji

Kremacja zwłok to praktyka, która powoli zyskuje akceptację w Grecji. Chociaż kremacja nadal nie jest powszechnie praktykowana, w ostatnich latach stała się bardziej popularna ze względu na korzyści religijne i ekonomiczne. Dla tych, którzy chcą skorzystać z tej opcji, istnieją różne krematoria zlokalizowane w całym kraju. Dodatkowo, dostępne są usługi transportu zwłok z Grecji do Polski w celu przeprowadzenia międzynarodowej ceremonii kremacji. Proces ten obejmuje zazwyczaj zabezpieczenie wszystkich niezbędnych dokumentów, jak również zorganizowanie transportu zwłok z jednego kraju do drugiego. Podsumowując, kremacja w Grecji staje się coraz bardziej powszechna i dostępna dla tych, którzy chcą ją praktykować. Ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl.

Krematoria w Grecji

Liczba krematoriów w Grecji: 1.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Pierwsze greckie prywatne krematorium znajduje się około 74 km od Aten, w Ritsona.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Grecji

Do przeprowadzenia kremacji w Grecji wygane są następujące dokumenty: Wyraźne, bezwarunkowe oświadczenie zmarłego o jego życzeniu spopielenia lub odpowiadające mu oświadczenie krewnych lub małżonka, Akt zgonu, Informacja o posiadanych przez osobę zmarłą implantach.

Procedura kremacji w Grecji

Procedura kremacji jest bardzo przestrzegana w tym kraju, z uwzględnieniem wiary zmarłego i jego rodziny.

Ile trwa Kremacja w Grecji?

ok. 3h

Cena kremacji w Grecji

ok. 800 euro

Grecja – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Grecja:

  • stolica – Ateny,
  • liczba mieszkańców – 10 432 481,
  • powierzchnia – 131 957,
  • liczba Polonii w Grecji – 50 000,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe w Grecji – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Ateny i całe państwo Grecja. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Grecji – telefon

Mieszkasz w w Grecji i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Grecji – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!