Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Estonii

W Estonii, kremacja zwłok jest popularną metodą pozbywania się zmarłych. Największe krematorium w Estonii znajduje się w Tallinie i jest aktywnie wykorzystywane od 1995 roku, kiedy to odbyła się pierwsza kremacja. Oprócz świadczenia usług lokalnych istnieją również placówki, które zajmują się międzynarodowym transportem zwłok do Polski jak na przykład firma anielski-orszak.pl w celu ich kremacji. Obejmuje to załatwienie wszelkich formalności związanych z procesem transportu i kremacji. Rząd estoński podjął działania mające na celu zapewnienie właściwego przestrzegania wszystkich niezbędnych przepisów dotyczących utylizacji szczątków ludzkich, w tym przepisów dotyczących transportu zwłok do Polski. Krematoria w Estonii są również wyposażone w nowoczesny sprzęt przeznaczony do sprawnego i bezpiecznego kremowania zmarłych osób. W związku z tym wiele osób decyduje się na skorzystanie z tej usługi, gdy chce poddać swoich bliskich kremacji po ich odejściu. Ogólnie rzecz biorąc, kremacja jest ważnym elementem pożegnania w Estonii i ułatwia rodzinie poradzenie sobie w tym trudnym czasie z pożegnaniem osoby bliskiej. Dzięki odpowiednim przepisom i wyposażeniu proces ten może być przeprowadzony bezpiecznie i efektywnie, tak aby wszyscy zainteresowani mogli znaleźć komfort w swojej decyzji.

Krematoria w Estonii

Liczba krematoriów w Estonii: 4.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Pierwsze krematorium, które wówczas było również pierwszym w krajach bałtyckich, powstało w Tallinie w 1993 roku.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Estonii

brak danych

Procedura kremacji w Estonii

Procedura kremacji jest bardzo przestrzegana w tym kraju, z uwzględnieniem wiary zmarłego i jego rodziny.

Ile trwa Kremacja w Estonii?

brak danych

Cena kremacji w Estonii

ok. 300 euro

Estonia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Estonia:

  • stolica – Tallin,
  • liczba mieszkańców – 1 328 000,
  • powierzchnia – 45 339,
  • liczba Polonii w Estonii – 5000,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe w Estonii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Tallin i całe państwo Estonia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Estonii – telefon

Mieszkasz w w Estonii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Estonii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!