Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Danii

Kremacja zwłok jest popularnym sposobem pozbywania się zmarłych w Danii. Kraj ten posiada własne krematoria, w których dokonuje się kremacji zmarłych i redukuje ich do popiołów. Jednak ze względu na rosnące zapotrzebowanie na kremacje, wiele duńskich rodzin decyduje się na międzynarodowy transport zwłok do Polski w celu kremacji. Dzięki temu rodziny mają więcej czasu na zaplanowanie uroczystości żałobnych, a także mają dostęp do większych i nowszych obiektów. Krematoria w Polsce wyposażone są w potężne piece, które pozwalają na kremację kilku zwłok jednocześnie, co znacznie obniża koszty kremacji. W ostatnich latach transport zwłok z Danii do Polski staje się coraz bardziej powszechny ze względu na niższe koszty z nim związane. Kremacja w Danii jest popularną opcją wśród rodzin opłakujących swoich bliskich, zapewniając skuteczny i opłacalny sposób uhonorowania zmarłego. Firmą, która posiada doświadczenie w transporcie zwłok do Polski jest anielski-orszak.pl.

Krematoria w Danii

Liczba krematoriów w Danii: 20.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Pierwszym krematorium parafialnym jest krematorium Aabenraa.”

Sprawdź także – Transport zwłok z Danii!

Warunki formalne kremacji w Danii

Do przeprowadzenia kremacji w Danii wygane są następujące dokumenty: Oświadczenie woli osoby zmarłej lub jej krewnych, Akt zgonu, Informacja o posiadanych przez osobę zmarłą implantach, Wniosek informujący o zamiarze rozsypania prochów w miejscu dozwolonym przez prawo (o ile jest taka wola osoby zmarłej lub jej rodziny).

Procedura kremacji w Danii

brak danych

Ile trwa Kremacja w Danii?

ok. 2h

Cena kremacji w Danii

ok. 3000 koron duńskich

Dania – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Dania:

  • stolica – Kopenhaga,
  • liczba mieszkańców – 5 822 763,
  • powierzchnia – 43 098,31,
  • liczba Polonii w Danii – 20 000,
  • waluta – korona duńska.

Biuro pogrzebowe w Danii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Kopenhaga i całe państwo Dania. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Danii – telefon

Mieszkasz w w Danii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Danii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!