Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Chinach

Kremacja zwłok jest ważnym elementem kultury chińskiej i jest praktykowana od wieków. W ostatnich latach transport zwłok do Polski staje się coraz bardziej popularny. Wynika to z faktu, że krematoria w Chinach stały się przepełnione ciałami, przez co trudno jest skremować je wszystkie na czas. Krematoria w Polsce są w stanie zapewnić znacznie szybszą usługę, dzięki czemu rodziny mogą szybko i sprawnie otrzymać prochy swoich bliskich. Ponadto krematoria w Polsce są również bardziej wydajne pod względem zużycia energii, co oznacza, że proces jest zarówno szybszy, jak i bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjne metody stosowane w Chinach. Transport zwłok z Chin do Polski jest istotną częścią procesu pogrzebowego dla wielu osób mieszkających w tym regionie świata. Anielski-orszak.pl jest w stanie pomóc rodzinie zmarłego w transporcie zwłok do Polski w szybki i profesjonalny sposób.

Krematoria w Chinach

Liczba krematoriów w Chinach: 1745.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Shanghai Longhua Funeral Parlor, największe miejsce usług pogrzebowych w Szanghaju w Chinach.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Chinach

Z uwagi na liczbę ludności kremacja w Chinach jest usługą wręcz wymaganą. Po śmierci obywatela na terenie krematorium przeprowadza się kremację, z wyjątkiem mniejszości etnicznych, które zgodnie z przepisami państwowymi mogą być pochowane w państwie. Podobnie jest w przyapdku odległych lub gorskich prowincji, gdzie są ograniczone możliwości przeprowadzania kremacji. Dokumenty wymagane to: akt zgonu i potwierdzenie danych rodziny.

Procedura kremacji w Chinach

Ciało zmarłego powinno być jak najszybciej poddane kremacji. W przypadku śmierci osoby z powodu ciężkiej choroby zakaźnej krewni lub jednostka zmarłego niezwłocznie zgłaszają się do zakładu pogrzebowego oraz zakładu ds. zapobiegania i zwalczania chorób i w ciągu 24 godzin poddają kremacji zwłoki. Urny składane są w kolumbariach. Rząd chiński stale promuje ideę kremacji.

Ile trwa Kremacja w Chinach?

ok. 2h

Cena kremacji w Chinach

ok. 400 juanów

Chiny – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Chiny:

  • stolica – Pekin,
  • liczba mieszkańców – 1 411 778 724,
  • powierzchnia – 9 596 960,
  • liczba Polonii w Chinach – 300,
  • waluta – yuan.

Biuro pogrzebowe w Chinach – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Pekin i całe państwo Chiny. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Chinach – telefon

Mieszkasz w w Chinach i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Chinach – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!