Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Boliwii

Kremacja jest coraz bardziej popularną opcją dla pogrzebów w Boliwii. Jest to niedrogi i szybki sposób postępowania ze szczątkami zmarłej osoby, chociaż transport szczątków do Polski jest nadal bardziej powszechny. Mimo to, wielu Boliwijczyków decyduje się na kremację zamiast tego, a kraj niedawno otworzył swoje pierwsze krematorium, aby dostosować się do tego rosnącego trendu. Kremacja jest szybsza niż tradycyjny pochówek i może być wykonana niemal natychmiast po śmierci, co czyni ją wygodnym i terminowym wyborem. Dla wielu rodzin kremacja oznacza również duchowe i emocjonalne zamknięcie, które nie zawsze jest możliwe w przypadku innych form pogrzebu. W Boliwii trend do kremacji nie wykazuje oznak zatrzymania się w najbliższym czasie, ponieważ nadal zyskuje popularność wśród obywateli szukających skutecznego i rozsądnego sposobu na pożegnanie swoich bliskich. Transport zwłok do Polski jest usługą, którą w profesjonalny sposób świadczy firma anielski-orszak.pl, dlatego warto zaufać specjalistom w tym trudnym dla całej rodziny czasie.

Krematoria w Boliwii

Liczba krematoriów w Boliwii: 2.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „W Cochabamba są dwa cmentarze, na których dostępne są piece krematoryjne.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Boliwii

Do uzyskania prawa do kremacji ciała zmarłego w Boliwii wygane są następujące dokumenty: Kserokopia dokumentu tożsamości zmarłego, czy to obywatelstwa, czy karty cudzoziemca, Karta zgonu wystawiona przez lekarza prowadzącego, stwierdzająca, że ​​osoba zmarła z przyczyn naturalnych, Zezwolenie na kremację lub pisemne oświadczenie woli osoby żyjącej lub jej bliskich po śmierci.

Procedura kremacji w Boliwii

brak danych

Ile trwa Kremacja w Boliwii?

ok. 3h

Cena kremacji w Boliwii

700 boliviano boliwijskie

Boliwia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Boliwia:

  • stolica – La Paz,
  • liczba mieszkańców – 11 722 000,
  • powierzchnia – 1 098 580,
  • liczba Polonii w Boliwii – 500,
  • waluta – boliviano.

Biuro pogrzebowe w Boliwii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto La Paz i całe państwo Boliwia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Boliwii – telefon

Mieszkasz w w Boliwii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Boliwii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!