Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja na Ukrainie

Kremacja zwłok jest powszechną praktyką na Ukrainie, ale ze względu na brak krematoriów w kraju, wielu Ukraińców zwraca się o tę usługę do Polski. Aby ułatwić ludziom transport zmarłych bliskich za granicę w celu kremacji, istnieją obecnie wyspecjalizowane firmy, które oferują międzynarodowy transport zwłok. Oznacza to, że rodziny mogą zorganizować transport swoich zmarłych krewnych z Ukrainy do Polski w łatwy sposób i za przystępną cenę. Przy transporcie zwłok może pomóc również profesjonalna i doświadczona firma anielski-orszak.pl. Zwłoki są przewożone bezpośrednio z domu pogrzebowego na Ukrainie do krematorium w Polsce, co oznacza brak dodatkowych formalności i przystanków po drodze. Kremacja jest więc realną opcją dla osób mieszkających na Ukrainie i stanowi wygodny i opłacalny sposób załatwienia spraw związanych z pochówkiem.

Krematoria na Ukrainie

Liczba krematoriów na Ukrainie: 3.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największe krematorium znajduje się w Kijowie.”

Sprawdź także – Transport zwłok na Ukrainę!

Warunki formalne kremacji na Ukrainie

Wymagane formalności do przeprowadzenia kremacji na Ukrainie to: Oświadczenie woli osoby zmarłej lub jej krewnych o chęci spopielenia, Akt zgonu, Zaświadczenie o przyczynie zgonu.

Procedura kremacji na Ukrainie

Kremacja na Ukrainie jest bardzo skrupulatnie przeprowadzaną usługą. W trakcie całego procesu jest starannie kontrolowany system etykietowania zapewniający prawidłową identyfikację zwłok. Czas kremacji trwa średnio 3h i jest on uzalezniony od wagi zmarłego oraz rodzaju trumny.

Ile trwa Kremacja na Ukrainie?

ok. 3h

Cena kremacji na Ukrainie

ok. 5000 hrywien

Ukraina – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Ukraina:

  • stolica – Kijów,
  • liczba mieszkańców – 41 167 336,
  • powierzchnia – 603 700,
  • liczba Polonii na Ukrainie – 900 000,
  • waluta – hrywna.

Biuro pogrzebowe na Ukrainie – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Kijów i całe państwo Ukraina. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji na Ukrainie – telefon

Mieszkasz w na Ukrainie i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji na Ukrainie – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!