Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja na Słowacji

Kremacja zwłok jest powszechną praktyką na Słowacji, a wiele osób decyduje się na tę formę ostatecznego pożegnania się ze zmarłym. Z biegiem lat kremacja staje się coraz bardziej popularna w tym kraju ze względu na jej opłacalność i wygodę, jaką oferuje rodzinom. W niektórych przypadkach do przeprowadzenia ceremonii kremacji wymagany jest transport zwłok do Polski, gdyż dopuszczalny jest również międzynarodowy transport zwłok. Koszty związane z tym procesem są zazwyczaj różne i istnieją różne inne usługi, które mogą być świadczone, aby upewnić się, że zmarły jest traktowany z szacunkiem podczas swojej ostatniej podróży. Ogólnie rzecz biorąc, kremacja na Słowacji jest przystępną opcją, która może zapewnić zamknięcie i spokój dla osób opłakujących swoją stratę. Ogromne doświadczenie w transporcie zwłok do Polski ma firma anielski-orszak.pl.

Krematoria na Słowacji

Liczba krematoriów na Słowacji: 7.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Pierwszym i największym krematorium na Słowacji jest krematorium Urnovy haj w Bratysławie.”

Sprawdź także – transport zwłok!

Warunki formalne kremacji na Słowacji

Wymaganymi dokumentami do przeprowadzenia kremacji na terenie Słowacji są: Akt zgonu, Wniosek o kremację, Informacja o posiadanych przez osobę zmarłą implantach.

Procedura kremacji na Słowacji

Proces kremacji realziowany jest dość szybko po śmierci. Ciało nie jest balsamowane przed spopieleniem. Prochy można przechowywać w domu lub rozsypać w domu. Urna z prochami może być złozona w ziemii lub kolumbarium.

Ile trwa Kremacja na Słowacji?

ok. 2h

Cena kremacji na Słowacji

ok. 300 euro

Słowacja – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Słowacja:

  • stolica – Bratysława,
  • liczba mieszkańców – 5 445 802,
  • powierzchnia – 49 035,
  • liczba Polonii na Słowacji – 10 000,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe na Słowacji – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Bratysława i całe państwo Słowacja. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji na Słowacji – telefon

Mieszkasz w na Słowacji i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji na Słowacji – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!