Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja na Cyprze

Kremacja zwłok jest praktyką stosowaną od wieków i nadal jest coraz bardziej popularnym wyborem na Cyprze. Wynika to z faktu, że kremacja stanowi prostszą, tańszą i bardziej praktyczną alternatywę dla tradycyjnego pochówku. Ponieważ na Cyprze nie ma dostępnych krematoriów, wymagany jest transport zwłok do Polski w celu ich kremacji. Międzynarodowy transport zwłok wymaga specjalistycznej obsługi, a transport musi być starannie zarządzany przez przedsiębiorców pogrzebowych, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. W celu zapewnienia większego dostępu do wysokiej jakości usług, przedsiębiorcy pogrzebowi na Cyprze współpracują z profesjonalnym partnerem w Polsce, który może przeprowadzić kremację w swoim nowoczesnym krematorium a także z firmami transportowymi takimi jak anielski-orszak.pl . Ponadto, załatwiają również wszystkie niezbędne formalności i pozwolenia potrzebne do międzynarodowego transportu zwłok. Wszystko to pomaga rodzinom w ich trudnym czasie, zapewniając im łatwy dostęp do wysokiej jakości usług dla ich bliskich.

Krematoria na Cyprze

Liczba krematoriów na Cyprze: 0.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „W przyszłości pierwsze krematorium ma być zbudowane w granicach administracyjnych gminy Agia Varvara w Pafos.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji na Cyprze

Ze względu na przyszłe plany otwarcia krematorim, warunki formalne nie są znane.

Procedura kremacji na Cyprze

Brak danych o procedurze kremacji, ze względu na brak krematorium w tym Państwie.

Ile trwa Kremacja na Cyprze?

brak danych

Cena kremacji na Cyprze

brak danych

Cypr – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Cypr:

  • stolica – Nikozja,
  • liczba mieszkańców – 1 221 549,
  • powierzchnia – 9251,
  • liczba Polonii na Cyprze – 500,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe na Cyprze – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Nikozja i całe państwo Cypr. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji na Cyprze – telefon

Mieszkasz w na Cyprze i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji na Cyprze – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!