Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja na Białorusi

Kremacja zwłok na Białorusi jest ważną częścią obrzędów pogrzebowych. Jest to powszechna praktyka dla wielu ludzi i jest praktykowana od wieków. Kremacja zwłok na Białorusi odbywa się w krematoriach rozmieszczonych na terenie całego kraju. Proces rozpoczyna się od transportu zwłok z miejsca śmierci do krematorium, bezpośrednio lub za pośrednictwem domu pogrzebowego. W krematorium ciało umieszczane jest w komorze kremacyjnej i ogrzewane do momentu, aż zostanie zredukowane do postaci popiołu. W zależności od wielkości i wagi zwłok, proces ten może trwać od jednej do trzech godzin. W niektórych przypadkach, z powodu ograniczonych zasobów lub możliwości miejscowych krematoriów na Białorusi, rodziny mogą być zmuszone do przewiezienia szczątków bliskiej osoby do Polski w celu kremacji. Firma taka jak anielski-orszak.pl w sposób profesjonalny towarzyszy rodzinie zmarłego na każdym etapie transportu zwłok do Polski.

Krematoria na Białorusi

Liczba krematoriów na Białorusi: 1.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Na Białorusi istnieje jedno krematorium przy cmentarzu północnym w Mińsku.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji na Białorusi

Do przeprowadzenia kremacji na Białorusi wygane są następujące dokumenty: Akt zgonu, Oświadczenie woli osoby zmarłej lub jej krewnych, Dowód osobisty osoby zmarłej, Informacja o posiadanych przez osobę zmarłą implantach.

Procedura kremacji na Białorusi

Procedura kremacji zwłok odbywa się w zgodzie z przyjętą wiarą zmarłego.

Ile trwa Kremacja na Białorusi?

ok. 2h

Cena kremacji na Białorusi

700-3800 rubli

Białoruś – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Białoruś:

  • stolica – Mińsk,
  • liczba mieszkańców – 9 413 446,
  • powierzchnia – 207 595,
  • liczba Polonii na Białorusi – 900 000,
  • waluta – rubel białoruski.

Biuro pogrzebowe na Białorusi – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Mińsk i całe państwo Białoruś. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji na Białorusi – telefon

Mieszkasz w na Białorusi i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji na Białorusi – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!