,,Aby dojść do nieba, trzeba oderwać się od ziemi” 

Cennik

        Przykładowe ceny przewozu zmarłego z zagranicy do Polski

  • Transport zmarłych z Anglii do Polski to koszt 1200 funtów. W cenie jest już standardowa trumna z metalowym wkładem. Tłumaczenie dokumentów, transport specjalistycznym karawanem, opłata konsularna czy przygotowanie ciała do pochówku. Cena jest nie zmienna, bez względu na odległość w Polsce.
  • Transport zmarłego z Niemiec do Polski zaczyna się od 2500 zł. W cenie jest już standardowa trumna z metalowym wkładem. Tłumaczenie dokumentów, transport specjalistycznym karawanem, opłata konsularna czy przygotowanie ciała do pochówku. Cena może się różnić w zależności od odległości, bądź wyboru droższej, dębowej trumny.
  • Transport zmarłych z Holandii do Polski zaczyna się od 4500 zł. W cenie jest już standardowa trumna z metalowym wkładem. Tłumaczenie dokumentów, transport specjalistycznym karawanem, opłata konsularna czy przygotowanie ciała do pochówku. Cena może się różnić w zależności od odległości, bądź wyboru droższej, dębowej trumny.
  • Transport zmarłych z Belgii do Polski zaczyna się od 1000 euro. W cenie jest już standardowa trumna z metalowym wkładem. Tłumaczenie dokumentów, transport specjalistycznym karawanem, opłata konsularna czy przygotowanie ciała do pochówku. Cena może się różnić w zależności od odległości, bądź wyboru droższej, dębowej trumny.