Transport zwłok z USA – cennik

Transport zwłok z USA – cennik

Transport zwłok z USA cennik różni się w zależności od danego przypadku. Koszt ustalany jest indywidualnie, na ostateczną kwotę ma wpływ wiele czynników takich jak: odległości, rodzaj trumny, koszty w szpitalach czy innych placówkach. W podanej przez naszego konsultanta cenie są zawarte:

  1. Koszt standardowej trumny z wkładem metalowym do międzynarodowego transportu zmarłych,
  2. Opłaty związane z wszelkimi formalnościami tj. tłumaczeniami dokumentów, odprawami konsularnymi, uzyskaniem dokumentów w polskich oraz amerykańskich urzędach
  3. Odprawa sanitarna i odprawa celna,
  4. Transport specjalistycznym karawanem pogrzebowym.

Zazwyczaj cena przewozu zwłok z USA do Polski zaczyna się od 12000 zł, natomiast każda wycena jest indywidualna, dlatego w celu ustalenia dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

transport zwłok z USA cennik
Kwestie płatności ustalane są indywidualnie po rozmowie z opiekunem sprawy. Zdajemy sobie sprawę, że sprowadzenie ciała osoby bliskiej może być bardzo kosztowne, dlatego jesteśmy w stanie rozłożyć koszt usługi na dogodne raty. Nie wymagamy przedpłat, jak w innych domach pogrzebowych, nie praktykujemy również rozliczenia w momencie dostarczenia zmarłej osoby do Polski. Państwo obdarowują nas zaufaniem powierzając nam tak ważną sprawę co działa, w obie strony.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących naszej usługi z zakresu międzynarodowego transportu zwłok, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Dlatego też, jeżeli potrzebują Państwo wsparcia, prosimy o kontakt pod numerem: +48 500 369 737 lub adresem e-mail: biuro@anielski-orszak.pl