Transport zwłok z Kanady – cennik

Transport zwłok z Kanady – cennik

Cennik usługi transportu zwłok z Kanady rozpoczyna się od 11000 zł brutto. Natomiast każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Z uwagi na to, że Nasza firma specjalizuje się tylko i wyłącznie w międzynarodowym transporcie zmarłych, możemy znacząco obniżać koszt takiego przedsięwzięcia.

W cenie transportu wlicza się:

  1. Koszt standardowej trumny z wkładem metalowym do międzynarodowego transportu zmarłych,
  2. Opłaty związane z wszelkimi formalnościami tj. tłumaczeniami dokumentów, odprawami konsularnymi, uzyskaniem dokumentów w polskich oraz angielskich urzędach
  3. Odprawa sanitarna i odprawa celna,
  4. Transport specjalistycznym karawanem pogrzebowym.

Cena transportu nie pokrywa opłat w szpitalach, kostnicach bądź innych ośrodkach, które mogą naliczyć dodatkowe opłaty.

Najlepiej skontaktować się z Naszą firmą możliwie najwcześniej po otrzymanej przez Państwa informacji o zgonie, abyśmy mogli zorganizować dla Państwa usługę w jak najkrótszym czasie oraz możliwie najtaniej.

Zazwyczaj cena przewozu zwłok z Kanady do Polski zaczyna się od 11 000 zł

transport zwłok z Kanady cennik
Kwestie płatności ustalane są indywidualnie po rozmowie z opiekunem sprawy. Zdajemy sobie sprawę, że sprowadzenie ciała osoby bliskiej może być bardzo kosztowne, dlatego jesteśmy w stanie rozłożyć koszt usługi na dogodne raty. Nie wymagamy przedpłat, jak w innych domach pogrzebowych, nie praktykujemy również rozliczenia w momencie dostarczenia zmarłej osoby do Polski. Państwo obdarowują nas zaufaniem powierzając nam tak ważną sprawę co działa, w obie strony.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących naszej usługi z zakresu międzynarodowego transportu zwłok, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Dlatego też, jeżeli potrzebują Państwo wsparcia, prosimy o kontakt pod numerem: +48 500 369 737 lub adresem e-mail: biuro@anielski-orszak.pl