Cena transportu zwłok z Niemiec do Polski

Strona główna » Cennik » Koszt transportu zmarłych z Niemiec

Cena transportu zmarłego z terenu Niemiec do Polski różni się w zależności od danego przypadku. Koszt ustalany jest indywidualnie, na ostateczną kwotę ma wpływ wiele czynników, dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli zorientować się w Państwa sprawie. Z pewnością powinni się Państwo zapoznać z możliwymi usługami:

1. 2500-4500 zł 

Transport zwłok (cena zależy od: ilości km, miejscowości odbioru zwłok, ilości rodzin, którym pomagamy w sprowadzeniu zwłok z Niemiec w danym tygodniu)

2. 1000-1500 zł

Organizacja kompletu dokumentów (pobranie aktów urodzenia i zawarcia związku małżeńskiego z USC, pozyskanie karty zgonu, pozyskanie dokumentu potwierdzającego wykluczenie choroby zakaźnej, pozyskanie pozwolenia na wywóz ciała/świadectwa kremacji, pozyskanie aktu zgonu, pozyskanie zaświadczenia konsula RP na transport zwłok, niezbędne tłumaczenia dokumentów)

3. 1500-5000 zł

Trumna eksportacyjna z wkładem metalowym (standardowa, bądź inny wyższy model do wyboru podczas kontaktu telefonicznego, posiadamy również w ofercie trumny wykonywane pod indywidualne zamówienie)

4. 0-700 zł

Urna (standardowa, bądź mogą Państwo wybrać inny model tutaj)

5. 0-300 zł

Ubranie ciała, przygotowanie zwłok przed transportem (o ile istnieje taka możliwość w placówce, w której znajduje się ciało)

6. 600 zł

Ubranie do pochówku (garnitur, koszula, bielizna, krawat, spodnie, buty, bądź garsonka/sukienka)

7. wycena indywidulana

Organizacja pożegnania

8. 0 zł

Zdjęcie przed zamknięciem trumny/kremacją

9. 0-120 zł

Tłumaczenie aktu zgonu

10. wg. cennika urzędu

Dodatkowe kopie aktu zgonu

11. zgodnie z fakturą placówki

Opłata za odbiór ciała (porównamy ceny usług uwzględnionych na fakturze, w miarę możliwości będziemy je negocjować w Państwa imieniu

12. 0-100 zł / doba

Chłodnia na terenie Polski

13. 0 zł

Przetrzymanie urny do momentu pogrzebu

14. 100-300 zł

Relikwiarz

15. 1000-3500 zł

Kremacja (więcej informacji udzielimy telefonicznie, w niektórych przypadkach nie doliczamy ceny usługi kremacji)

16. 50-200 zł/h

Pomoc prawna w pozyskaniu finansowania na transport zwłok/prochów z Wielkiej Brytanii (zasiłek ZUS, polisy ubezpieczeniowe, polis do kredytów/kont bankowych, ubezpieczeń pracowniczych, czy OFE)

 

 

Jaki jest koszt transportu zwłok z Niemiec do Polski?

 

Koszt sprowadzenia zwłok bądź prochów z Niemiec zazwyczaj wynosi 5000-7000 zł. Dzięki ścisłej specjalizacji w transporcie zwłok z Wielkiej Brytanii, możemy zagwarantować najbardziej konkurencyjne ceny na rynku.

Przykładowe ceny (transport zwłok, organizacja dokumentów, trumna)

ok. 5000 zł -okolice Berlin

ok. 6000 zł -okolice Kolonia, Dusseldorf, Dortmund, Frankfurt nad Menem

ok. 6500 zł – okolice Hamburga

ok. 7000 zł – okolice Monachium

 

Nie jesteśmy obojętni na Państwa krzywdę, zawsze chętnie służymy pomocą. W wypadku ciężkiej sytuacji materialnej z Państwa strony prosimy o kontakt, a wspólnymi siłami postaramy się zorganizować pochówek tak, aby zoptymalizować koszty. Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

 

 

Kremacja zwłok w Niemczech cena

Cena transportu prochów z Niemiec do Polski i organizacji kremacji przez naszą firmę wynosi 6000-7500 zł (w cenie: usługa kremacji, transportu prochów, organizacja dokumentów, urna). Przed podjęciem decyzji w sprawie kremacji na terenie Niemiec, zalecamy kontakt z nami. Pomożemy Państwu w wyborze najkorzystniejszej możliwości. Domy pogrzebowe na terenie Niemiec często nie informują o wszystkich kosztach związanych z kremacją:

1. 300-800 EUR koszt kremacji  

2. 100-400 EUR przewiezienie/odbiór ciała 

3. 100-250 EUR trumna kremacyjna 

4. 100-400 EUR koszt urny 

5. 50-500 EUR dodatkowe koszty (dezynfekcja, organizacja dokumentów itp.) 

Często rodziny obciążane są kwotami przewyższającymi 1500-1800 EUR w dodatku muszą zapewnić transport prochów do Polski oraz skompletować niezbędne dokumenty.

 

 

 Sprowadzenie zwłok z Niemiec cena

 

 W razie szczegółowej wyceny oraz dodatkowych pytań dotyczących naszej obsługi z zakresu przewozu zwłok bądź urny z Niemiec prosimy o kontakt telefoniczny +48 500 369 737 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, służymy poradą oraz gwarantujemy profesjonalną, kompletną i najszybszą usługę na rynku.

 

Masz do nas pytania? Zostaw nam swój numer, a my do Ciebie oddzwonimy:

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

Dziękujemy za wiadomość!

Oddzwonimy do Państwa w możliwie najkrótszym czasie.