Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Zimbabwe

W Zimbabwe kremacja zwłok stała się popularnym wyborem dla wielu rodzin. Coraz częściej zdarza się, że ludzie decydują się na kremację swoich bliskich zamiast pochówku. Wraz ze wzrostem liczby osób decydujących się na kremację, rośnie zapotrzebowanie na transport zwłok do Polski i innych krajów posiadających nowoczesne i zaawansowane krematoria. Międzynarodowy transport zwłok jest już możliwy, dzięki czemu rodziny w Zimbabwe mogą zapewnić swoim bliskim szacunek i godne traktowanie po śmierci. Dzięki nowoczesnym krematoriom zlokalizowanym w Polsce, rodziny mogą być pewne, że ich zmarli krewni będą traktowani z troską i szacunkiem podczas procesu kremacji. Kremacja jest ważnym elementem ceremonii pogrzebowych w Zimbabwe, a transport międzynarodowy sprawia, że osoby, które chcą poddać swoich bliskich kremacji poza granicami kraju, mogą to zrobić bez dodatkowych kłopotów i kosztów. Jeżeli osoba zmarła była pochodzenia polskiego i rodzina życzy sobie aby ciało zostało skremowane właśnie w Polsce to istnieje możliwość transportu zwłok zorganizowanego przez profesjonalną i doświadczoną firmę jaką jest anielski-orszak.pl.

Krematoria w Zimbabwe

Liczba krematoriów w Zimbabwe: 3.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największym krematorium w Zimbabwe jest krematorium Monson w Harare.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Zimbabwe

Formalności dotyczące kremacji w Zimbabwe są cały czas modyfikowane. Kraj ten jest państwem wielowyznaniowym i z tego powodu warunki kremacji nie są jednoznaczne.

Procedura kremacji w Zimbabwe

Procedura kremacji jest dokonywana zgodnie z obowiązującymi w Zimbabwe przepisami sanitarnymi.

Ile trwa Kremacja w Zimbabwe?

ok. 1-2h

Cena kremacji w Zimbabwe

ok. 1200 dolarów

Zimbabwe – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Zimbabwe:

  • stolica – Harare,
  • liczba mieszkańców – 14 877 000,
  • powierzchnia – 390 580,
  • liczba Polonii w Zimbabwe – 800,
  • waluta – dolar Zimbabwe.

Biuro pogrzebowe w Zimbabwe – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Harare i całe państwo Zimbabwe. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Zimbabwe – telefon

Mieszkasz w w Zimbabwe i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Zimbabwe – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!