Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Korei

Kremacja w Korei jest powszechną praktyką pozbywania się ludzkich zwłok. Proces ten obejmuje transport zwłok do krematorium, gdzie ich szczątki są spalane i redukowane do popiołu. W wielu przypadkach, aby kremacja w Korei przebiegła pomyślnie, konieczny jest również międzynarodowy transport zwłok, w tym transport zwłok do Polski w celu skorzystania z jej najnowocześniejszych krematoriów. Taką usługę świadczy polska firma transportowa anielski-orszak.pl. Aby proces kremacji przebiegał sprawnie i z szacunkiem, rząd koreański wprowadził ścisłe przepisy. Przepisy te wymagają, aby wszystkie przewożone ciała były odpowiednio opakowane. Transport ciał powinien odbywać się również w starannie kontrolowanych temperaturach, a ciałami przez cały czas zajmował się wyłącznie przeszkolony personel. W związku z tym kremacja w Korei staje się coraz bardziej popularną opcją dla rodzin, które chcą pozbyć się szczątków swoich bliskich w sposób pełen szacunku.

Krematoria w Korei

Liczba krematoriów w Korei: 60.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największe krematorium to Seoul memorial park i znajduje się w Seulu.”

Sprawdź także – transport zwłok do Polski!

Warunki formalne kremacji w Korei

Kremacja może odbyć się w każdym krematorium w Korei, ale wcześniej należy ustalić termin nabożeństwa. W przypadku kremacji cudzoziemca w Korei przed zorganizowaniem kremacji należy przedstawić akt zgonu lub zaświadczenie o sekcji zwłok oraz potwierdzenie zgonu wydane przez ich ambasadę narodową.

Procedura kremacji w Korei

Korea Południowa wykorzystuje ultrawysoką temperaturę do topienia skremowanych prochów, aż zostaną wykrystalizowane i można je przekształcić w kulki w 90-minutowym procesie. Kolory są przeważnie niebiesko-zielone, ale czasami różowe, fioletowe i czarne.

Ile trwa Kremacja w Korei?

brak danych

Cena kremacji w Korei

100000 wonów

Korea Południowa – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Korea Południowa:

  • stolica – Seul,
  • liczba mieszkańców – 52 646 000,
  • powierzchnia – 100 210,
  • liczba Polonii w Korei – 100,
  • waluta – won południowokoreański.

Biuro pogrzebowe w Korei – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Seul i całe państwo Korea Południowa. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Korei – telefon

Mieszkasz w w Korei i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Korei – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!