Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Belgii

Kremacja ciała jest popularnym rozwiązaniem w Belgii. Kraj ten posiada kilka krematoriów, a praktyka ta jest częścią ich przemysłu pogrzebowego. Jednak ze względu na wysokie koszty związane z usługami kremacji w Belgii, wiele osób decyduje się na transport zwłok do Polski. Międzynarodowy transport zwłok jest możliwy dzięki niezawodnym firmom, które świadczą usługi odbioru i dostawy zwłok z dowolnego miejsca na świecie. Jedną z nich jest firma anielski-orszak.pl. Dzięki temu ludzie mogą zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie mają dostęp do wysokiej jakości usług kremacyjnych poza Belgią. Mimo, że kremacje w Belgii są drogie, to nadal stanowią alternatywną metodę pozbywania się ciała, która jest przede wszystkim wygodna. Dzięki dostępności międzynarodowego transportu zwłok i krematoriów znajdujących się na terenie Belgii, osoby z rodziny zmarłego posiadają różne opcje, jeśli chodzi o postępowanie ze szczątkami swoich bliskich.

Krematoria w Belgii

Liczba krematoriów w Belgii: 21.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Jednym z największych krematoriów w Europie jest nowe krematorium Siesegem.”

Sprawdź także – Transport zwłok z Belgii!

Warunki formalne kremacji w Belgii

Do przeprowadzenia procesu kremacji w Belgii wygane są następujące dokumenty: Oświadczenie woli osoby zmarłej lub jej krewnych, Akt zgonu, Dowód osobisty osoby zmarłej, Zezwolenie urzędnika stanu cywilnego gminy odpowiedniego dla miejsca zamieszkania osoby zmarłej, Zaświadczenie od lekarza, który stwierdził zgon, z zaznaczeniem, czy był to zgon naturalny, gwałtowny, czy podejrzany, Dokument potwierdzający wykonanie drugiego badania lekarskiego.

Procedura kremacji w Belgii

Procedura odbywa się zgodnie z wytycznymi danego obiektu, w którym dochodzi do kremacji.

Ile trwa Kremacja w Belgii?

ok. 2h

Cena kremacji w Belgii

ok. 700 euro

Belgia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Belgia:

  • stolica – Bruksela,
  • liczba mieszkańców – 11 778 842,
  • powierzchnia – 30 528,
  • liczba Polonii w Belgii – 70 000,
  • waluta – euro.

Biuro pogrzebowe w Belgii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Bruksela i całe państwo Belgia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Belgii – telefon

Mieszkasz w w Belgii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Belgii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!