Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Australii

Kremacja zwłok jest powszechną praktyką w Australii, większość zmarłych osób ma swoje szczątki skremowane w krematorium. Australijskie pogrzeby często polegają na przywiezieniu zwłok zmarłego do krematorium, choć czasami ciało jest przywożone z zagranicy. W takich przypadkach należy załatwić wszystkie niezbędne formalności, zanim transport będzie mógł się odbyć. Transport zwłok z zagranicy może być dość kosztowny i skomplikowany. Idea kremacji jest częścią australijskiej kultury od czasów starożytnych i była praktykowana na Antypodach Australii na długo przed przybyciem europejskich osadników. Kremacja jest postrzegana jako integralna część obrzędów pogrzebowych w tej części świata, gdzie wykfalifikowane firmy są często używane do przynoszenia zwłok z zagranicy lub nawet w obrębie Australii. Praktyka ta bardzo różni się od tego, jak inne obce kultury podchodzą do śmierci i pochówku i sprawia, że Australia jest wyjątkowa w swoim podejściu do postępowania ze szczątkami zmarłych osób. Nasza firma jest w stanie pomóc w zakresie transportu zwłok z Australii do Polski.

Krematoria w Australii

Liczba krematoriów w Australii: 9.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Największym w Australii cmentarzem, w którym istnieje krematorium jest Rookwood w Sydney.”

Sprawdź także – transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Australii

Warunki formalne przebiegu kremacji zwłok nie są znane.

Procedura kremacji w Australii

Procedura tradycyjnej kremacji to metoda pomniejszania ciała w ekstremalnie wysokich temperaturach, aż pozostaną tylko zwapnione fragmenty kości.

Ile trwa Kremacja w Australii?

1h-2h

Cena kremacji w Australii

ok. 2000 dolarów

Australia – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Australia:

  • stolica – Canberra,
  • liczba mieszkańców – 25 766 601,
  • powierzchnia – 7 686 850,
  • liczba Polonii w Australii – 200 000,
  • waluta – dolar australijski.

Biuro pogrzebowe w Australii – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Canberra i całe państwo Australia. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Australii – telefon

Mieszkasz w w Australii i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Australii – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!