Zadzwoń: +48 500 369 737

Kremacja w Argentynie

W Argentynie kremacja zwłok jest procesem, który jest praktykowany od dłuższego czasu. Proces ten jest ważny, aby zapewnić zmarłym odpowiedni szacunek i prawa do pochówku, na które zasługują. W wielu przypadkach członkowie rodziny przynoszą ciało zmarłego do odpowiedniej instytucji w Argentynie lub innych krajach zagranicznych, gdzie może być skremowane. Możliwe jest jednak również sprowadzenie zwłok z zagranicy poprzez eksport ciała z Argentyny. W tym przypadku należy wypełnić formalności i dokonać ustaleń transportowych, aby bezpiecznie i legalnie przewieźć zwłoki z Argentyny. Ważne jest, aby pamiętać, że zwyczaje i przepisy mogą się różnić w zależności od kraju, z którego importowane są zwłoki, więc ważne jest, aby zrobić badania wcześniej, aby upewnić się, że wszystkie niezbędne formalności są wypełnione poprawnie przed przywiezieniem zwłok z zagranicy.

Krematoria w Argentynie

Liczba krematoriów w Argentynie: 3.

Najważniejsze krematoria i dodatkowe informacje: „Jednym z największych krematoriów w Argentynie jest Cementerio de la Chacarita.”

Sprawdź także – międzynarodowy transport zwłok!

Warunki formalne kremacji w Argentynie

Do przeprowadzenia kremacji w Argentynie wygane są następujące dokumenty: Oryginalny i aktualny tytuł Niszy, Krypty lub Panteonu (lokalne dokumenty dotyczące pogrzebu), Akt zgonu, Dokumenty potwierdzające pokrewieństwo ze zmarłym (księga ślubów, akt urodzenia itp.), które zostaną ocenione przez urzędnika podczas przeprowadzania procedury, Pełnomocnictwo lub upoważnienie z podpisem poświadczonym przez policję, notariusza lub sędziego pokoju, Bycie przymusowym spadkobiercą zmarłego, który ma zostać poddany kremacji.

Procedura kremacji w Argentynie

Zabrania się kremacji zwłok przed upływem 48 godzin od śmierci.

Ile trwa Kremacja w Argentynie?

ok. 3h

Cena kremacji w Argentynie

1000-2000 dolarów

Argentyna – najważniejsze informacje

Podstawowe dane dotyczące państwa Argentyna:

  • stolica – Buenos Aires,
  • liczba mieszkańców – 45 864 941,
  • powierzchnia – 2 780 400,
  • liczba Polonii w Argentynie – 450 000,
  • waluta – peso argentyńskie.

Biuro pogrzebowe w Argentynie – kontakt

Jako międzynarodowe biuro pogrzebowe obsługujemy miasto Buenos Aires i całe państwo Argentyna. Poniżej szczegółowe dane kontaktowe:

Pomoc w kremacji w Argentynie – telefon

Mieszkasz w w Argentynie i potrzebujesz pomocy w zakresie kremacji i transportu zwłok z zagranicy? Jeżeli tak to zadzwoń +48 500 369 737!

Informacje dotyczące kremacji w Argentynie – mail

Opisz swoją sprawę i napisz nam wiadomość na adres biuro@anielski-orszak.pl!