Witamy na stronie Anielski Orszak

Krajowy i międzynarodowy transport zwłok

Jesteśmy do twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo +48 500 369 737

Wypełnij pobrane wnioski, upoważnienia i odeślij na nasz e-mail

Oczekuj na realizację transportu zmarłej osoby

Pozostaniemy do Państwa dyspozycji całodobowo

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce wyspecjalizowaną w międzynarodowym transporcie osób zmarłych z zagranicy do Polski oraz z Polski za granicę. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy przetransportować osobę zmarłą, bądź urnę możliwie szybko i sprawnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. W każdym tygodniu pomagamy dziesiątkom rodzin i domom pogrzebowym z całej Polski i świata.

Cena przewozu zwłok z Hiszpanii do Polski

„Aby dojść do nieba, trzeba oderwać się od ziemi”

Transport zwłok

Jesteśmy specjalistami w Krajowym i Międzynarodowym Transporcie zmarłych, skorzystaj z Naszej darmowej porady.

Transport zwłok

Trumny i urny

W swojej ofercie posiadamy duży wybór urn oraz trumien.

Oferta

Poradnik

Zadzwoń, skorzystaj z Naszej wiedzy za darmo lub przeczytaj jeden z Naszych artykułów.

Oferta

Poznaj naszą ofertę

Oferując usługę transportu zwłok jesteśmy w stanie zapewnić Państwu fachową i szybką pomoc w każdym zakątku świata. Należy w tym celu skonsultować się z jednym z naszych opiekunów, aby domówić szczegóły całego procesu.

Zadzwoń do nas

Doradzimy i pomożemy załatwić wszelkie formalności.

Zostaw do siebie kontakt

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Kilka słów o nas

Dzięki Naszemu doświadczeniu i ścisłej specjalizacji w międzynarodowym transporcie zmarłych

Gwarantujemy Państwu przeprowadzenie procesu repatriacji zgodnie z obowiązującymi przepisami w Polsce oraz w kraju zgonu. Mogą Państwo korzystać z Naszego doświadczenia 24/7 – staramy się być dla Państwa stale do dyspozycji.

+10

lat na rynku

+100

Obsługiwanych krajów

Dowiedz się więcej

Poznaj nasz zespół

Jan Kowalski

Długa nazwa stanowiska

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy

 

Obsługa prawna

Na podstawie Państwa upoważnień Nasi pracownicy wyręczą Państwa ze sporządzania wszelkich kłopotliwych formalności związanych z organizacją transportu zmarłej osoby do kraju.

Skrupulatność

Wykonujemy usługę rzetelnie i uczciwie, tak, aby nie obciążyć Państwa dodatkowymi kosztami. Skoro są Państwo pogrążeni w żałobie, nie chcielibyśmy dodatkowo pogrążyć Państwa finansowo.

Osobisty konsultant

Nasz pracownik, będzie z Państwem w stałym kontakcie, aby mogli Państwo w spokoju oczekiwać na powrót zmarłego do ojczyzny.

Meli Toto
Meli Toto
2022-05-25
Chyba tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się sprowadzić mojego wujka z Londynu. Wszystkie problemy rozwiązywane były w mgnieniu oka a było ich niemało. Dziękuję Wam.❤👍
Carla Carla
Carla Carla
2022-04-14
Nikomu nie życzę utraty bliskiej osoby. Jeśli już wydarzy się trudna sytuacja w czyimś życiu, to całym sercem polecam tę firmę. Miałam "niestety" okazję korzystać z pomocy Państwa. Uważam, że firma jest godna polecenia. Dokłada wszelkich starań by pomóc rodzinie w tak trudnej sytuacji. Panowie z dużą empatią, odpowiedzialni za powierzone im obowiązki tj. Godne przewiezienie zmarłej osoby jak i załatwienie wszystkich formalności. Firma szanująca każdą decyzję rodziny, nie robi nic bez zgody rodziny. Nie odczułam choć przez sekundę by coś było nierzetelne. Na bieżąco krok po kroku otrzymywałam informację na jakim etapie są w danej chwili. Nie było żadnego ukrytego kosztu dodatkowego o których nas poinformowano przy pierwszej rozmowie . Wszystko jest wyjaśnione od początku do końca. Choćbym chciała to nie da się niczego złego powiedzieć, a wręcz przeciwnie. Jeśli ktokolwiek będzie potrzebował pomocy w takiej sytuacji to warto skorzystać z Pomocy Państwa firmy. Dziękuję bardzo jeszcze raz za pomoc mojej rodzinie, za słowną opiekę i okazaną nam empatię oraz przede wszystkim za pomoc w transporcie osoby zmarłej. Dziękuję 🙏 🤲❤🤲
Izabela Możejko
Izabela Możejko
2022-03-18
Polecam z całego serca
Joanna Pa
Joanna Pa
2022-03-18
Polecam. Profesjonalne podejście, bardzo pomocne w tych trudnych chwilach…
Monika Pacuk
Monika Pacuk
2022-03-18
Profesjonalna obsługa. Polecam.
Wiola Dan
Wiola Dan
2021-11-29
Panowie pełen profesjonalizm, życzliwość i nieoceniona pomoc w tych trudnych dla nas dniach. Kultura i wrażliwość począwszy od szefa, a skończywszy na panach kierowcach, którzy przywieźli urnę. Polecam usługi tej firmy z czystym sumieniem.
Wioletta Majewska-Urban
Wioletta Majewska-Urban
2021-11-10
Z całego serca polecam Anielski Orszak - Międzynarodowy transport zmarłych. Pierwszy raz w swoim życiu musiałam zmierzyć się z takim wyzwaniem jak transport z Niemiec, zmarłej bliskiej mi osoby, więc było to dla mnie ogromnie trudnym przeżyciem. Panowie od samego początku wykazali się wielkim profesjonalizmem, rzetelnością i wspaniałą organizacją. Załatwili wszystkie formalności na terenie Niemiec i transport zmarłego do Polski. Cały ten czas byli w kontakcie ze mną, czułam ich wsparcie i opiekę, co w takiej sytuacji jest niezwykle ważne. Byłam pod wielkim wrażeniem uprzejmości i serdeczności wszystkich Pracowników, którzy się ze mną kontaktowali. Bardzo dziękuję za tak profesjonalną organizację, wsparcie, zaangażowanie i kulturę. Z poważaniem Wioletta Majewska-Urban.
Marta Jodziewicz
Marta Jodziewicz
2021-07-19
Dziękujemy bardzo za pomoc w sprowadzeniu bliskiej Nam osoby do Polski. Wykazali się Państwo pełnym profesjonalizmem. W tym trudnym dla Nas czasie zajęli się Państwo dosłownie wszystkim. Mieliśmy stały kontakt, o wszystkim Nas informowano. Dziękujemy bardzo za wszystko co Państwo dla Nas zrobili. Z pozdrowieniami, żona i córki zmarłego.
Katarzyna K
Katarzyna K
2021-07-04
Ogromne podziękowania dla całego zespołu za zaangażowanie w szybkie sprowadzenie ciała z Holandii . Bardzo dobry kontakt z panem Kamilem - pełen profesjonalizm i życzliwość dla rodziny zmarłego . W bardzo krótkim czasie załatwione wszystkie formalności i dokumenty niezbędne do ceremonii pogrzebowej .Jeszcze raz dziękujemy za okazane serce i poświęcony czas . Polecam w 100 %